опубліковано 8 лют. 2016 р., 06:51 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 8 лют. 2016 р., 06:52 ]
    08 лютого – заступник голови райдержадміністрації Юрій Плакся спільно з начальником відділу освіти Людмилою Чайкою урочисто вручили директору Тарасівського НВК Олексієнко М.М. документи від нового шкільного автобусу ПАЗ, переданого Київською облдержадміністрацією.
    На урочистостях заступник голови райдержадміністрації Юрій Плакся вручив диплом та грошову винагороду за зайняте третє місце у Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя» Барамідзе Анні, до привітання приєдналася Жердівська сільска голова Зубко Т.П. Конкурс було організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Посольством Литви в Україні, Литовським національним центром крові за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України. Учасниками цього конкурсу стали понад 12 тисяч учнів та студентів України і Литовської Республіки.
    5 лютого 2016 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні відбулося нагородження переможців та призерів цього конкурсу. В урочистому нагородженні взяли участь: Марюс Януконіс, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні, Сергій Митрофанський, заступник Міністра молоді та спорту України, Ростислав Карандєєв, заступник Міністра культури України, Сергій Риков, завідуючий кафедрою офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, професор, доктор медичних наук, голова журі конкурсу, Юргіс Гєдріс, аташе з питань культури Посольства Литовської Республіки в Україні, Ірина Бєляєва, директор Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, Наталія Радчук, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту України, Вікторія Шевельова, головний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України, Олена Бабич, головний спеціаліст Міністерства молоді та спорту України, Катерина Марченко, радник Міністра культури України, Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».
    Високоповажні гості вітали учасників конкурсу та дякували їм за небайдужість, активну громадянську позицію, розуміння надзвичайно актуальної у складний для України час проблеми – донорства.
    Дітей-призерів нагородили дипломами, подарунками та альбомами-буклетами з зображенням конкурсних робіт, а переможців – поїздкою до Литви.
    Приємно, що Аня не лише гарно навчається і малює, вона президентом учнівського самоврядування Тарасівського начально-виховного комплексу, а ще – талановита, творча і просто добра дитина, яка вболіває за свою школу, район, рідну Україну.
    Цього ж дня заступник голови Броварської райдержадміністрації Юрій Плакся відвідав Руднянську ЗОШ І-ІІІ ступеня, де проінспектував виконання капітального ремонту харчоблоку школи.

8 лютого 2016 р.