Новини‎ > ‎

Здійснено виїздний моніторинг семи закладів торгівлі с. Княжичі районною комісією щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків та побутового обслуговування населення Броварського району

опубліковано 17 бер. 2017 р., 07:14 Інформаційно-довідковий центр
   З метою виявлення фактів порушень правил торгівлі, а саме продажу неякісних товарів та фальсифікованого алкоголю, продажу неповнолітнім тютюнових та алкогольних виробів, виявлення фактів порушень трудового та податкового законодавства і правил протипожежної та санітарної безпеки 17 березня в кабінеті голови Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименка відбувся збір та інструктаж комісії щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків та побутового обслуговування населення Броварського району.

   Районна комісія в складі начальника відділу економіки РДА Л.О. Курейко, начальника служби у справі дітей РДА С.М. Хромець, головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури РДА Л.М. Москаленко, дільничого Броварського відділу поліції ГУ НП України в Київській області О.В. Лисенка, старшого інспектора відділу поліції ГУ НП України в Київській області Л.О. Панченко, заступника начальника Броварської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДСФ України О.В.  Ільченко,  головного спеціаліста Броварського районного управління ГУ ДСНС України в Київській області В.В. Половко,  заступника начальника управління Держспоживслужби в Броварському районі О.В. Вакарчук здійснила виїздний моніторинг семи закладів торгівлі с. Княжичі Броварського району. 

   В результаті перевірки виявлено наступне:
1. в 6 закладах відсутня "Книга відгуків і пропозицій";
2. в 5 закладах виявлено продукти харчування, термін придатності яких вже минув;
3. працівник в 1 закладі  працює без належного оформлення;
4. в 2 магазинах знайдено товари без дати виготовлення та кінцевої дати реалізації;
5. майже в усіх магазинах присутній факт відсутності документів (сертифікатів) на продукти харчування,
6. в 2 закладах відсутній "Куточок споживача";
7. як з'ясувалося, в 2 закладах  працівники не пройшли медичний огляд. 

Шановні жителі Броварщини!

   Будьте уважними та пильними при здійсненні покупок. Звертайте увагу на терміни споживання, цілісність пакування (якщо таке є), на умови торгівлі. 

Comments