З Днем підприємця!

опубліковано 1 вер. 2017 р., 04:15 Інформаційно-довідковий центр

01 вересня 2017 року у великому залі Броварської районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи присвячені Дню підприємця.

На заході були присутні: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, голова Броварської районної ради С.М. Гришко, депутати броварської районної ради, підприємці району та сільські, селищні голови.

Голова Броварської районної державної адміністрації Клименко М.Ф. подякував підприємцям Броварського району за їх плідну працю, зазначивши, що саме вони являються основними наповнювачами районного бюджету. Побажав успіхів у роботі та процвітання.

З вітальним словом до присутніх підприємців звернувся голова районної ради Гришко С.М.

Найкращих підприємців Броварського району нагородили почесними грамотами Броварської райдержадміністрації, подяками районної ради та подарунками.