Жінко, твій шарм чарівний на мелодію скрипки покладемо

опубліковано 7 бер. 2019 р., 06:46 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 11 бер. 2019 р., 01:43 ]
    07 березня 2019 року в приміщенні Літківського Будинку культури вітали найчарівнішу половину Броварського району з Міжнародним днем Жінок та миру.

Весна - найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає та набирає сили, жінок вітають та шанують.

Жінок зустрічали чоловіки і дарували квіти кожній представниці прекрасної половини людства.

Від імені Броварської районної державної адміністрації сердечно зі святом весни привітав голова М. Клименко: "Початок весни збігається з жіночим святом – Міжнародним днем прав жінок та миру.
   В Україні в усі часи жінка втілювала символ чистоти, ніжності і краси, берегла сімейне вогнище та щастя.
   Дбайливо оберігаючи сімейне вогнище, не шкодуючи сил і здоров'я, Ви берете активну участь в усіх сферах суспільного життя. І робите це не тільки на рівні з чоловіками, а часто навіть краще них.
   Ви, милі жінки, несете в собі священний і благословенний талант дарувати світу нове життя, передаєте новим поколінням духовні цінності людства, надихаєте на творчість поетів і художників.
   Від імені Броварської районної державної адміністрації сердечно вітаю Вас зі святом весни!
   Бажаю здоров'я, нев`янучої молодості, радості та краси. Будьте завжди коханими!"

Голова Броварської районної ради С. Гришко, вітаючи, сказав: "Жінка - восьме чудо світу. Муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки.
   Заради вас пісні і вірші линуть земними просторами, складаються геніальні музичні твори. Ви надихаєте митців на створення яскравих полотен.
   Дорогі жінки! Дякуємо, що ви в нас є! Хочемо щодня насолоджуватися вашою красою!
   З добрим, прекрасним, сонячним днем вас, наші любі!"

За сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток Броварського району присутніх нагороджено грамотами, почесними відзнаками, подяками, знаками пошани від Броварської районної державної адміністрації, Броварської районної ради з врученням цінних подарунків.

Концертна програма була особливою, адже такою її робили чоловіки.