Змагалися юні джури Броварщини

опубліковано 12 трав. 2017 р., 22:35 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 12 трав. 2017 р., 22:40 ]

12 травня 2017 року на стадіоні Великодимерського НВК відбулася районна військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» («Джура»). Захід був присвячений Дню пам’яті та примирення та 72 річниці Перемоги.

Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Захід проводився Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді».

На відкритті заходу були присутні почесні гості: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко,  голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, депутат Броварської районної ради  В.Є. Шульга, начальник відділу освіти Броварської районної державної адміністрації Л.Г. Чайка,старший офіцер відділення комплектування Броварського об’єднаного міського військового комісаріату О.В. Євтушенкоголова громадського комітету по наданню допомоги військовослужбовцям ЗСУ та учасникам АТО Броварської районної ради та Броварської районної державної адміністрації Білик В.П.

Основними етапами Гри були: «Впоряд» – демонстрація стройової підготовки із виконанням пісні, туристсько-спортивна смуга перешкод, «Ватра» – мистецьке представлення рою, стрільба, фізична підготовка.

За результатами змагань кращим було визнано рій Плосківського НВО.

Вітаємо плосківчан з перемогою та бажаємо успіхів у наступних етапах Всукраїнської військово-спортивної патріотична гра «Сокіл» («Джура»).

Завантажити фото