З життя пришкільних таборів на Броварщині

опубліковано 14 черв. 2016 р., 22:38 Інформаційно-довідковий центр
    Вже минула друга неділя, як працюють табори відпочинку на базі загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району.
    У дітей гарних вражень вже на цілий рік вистачить. Адже скільки цікавого відбувається таборах! Кожен ранок починають з веселої зарядки під музику, а завершують тим, що діляться враженнями про проведений день. Вихователі намагаються зайняти кожну хвилину чимось цікавим. Діти грають в різні ігри на свіжому повітрі, активно беруть участь в спортивних змаганнях, конкурсах та вікторинах.
    Багато позитивних емоцій додали дітворі поїздки, екскурсії та щоденні пішохідні екскурсії по мальовничим місцям рідного краю.
    Особливо запам’ятаються екскурсії в країну солодощів на кондитерську фабрику «Roshen». Діти переглянули цікавий фільм з історії корпорації, відвідали цех, де виробляється печиво, оглянули території найстарішої фабрики солодощів в Україні. Екскурсанти не тільки дізналися багато цікавого, а й побували у ролі дегустаторів тістечок та цукерок. На згадку про поїздку кожна дитина отримала невеликий подаруночок з солодощами та іграшками від гостинних господарів.
    Дуже цікавою була екскурсія на завод «Coca-Сola» в смт. Велика Димерка. Вихователі та діти відвідали музей заводу і дізналися багато цікавого про виникнення всесвітньовідомого напою та історію поширення його по всій землі. Також цікаво було дізнатись про технологію виготовлення «Coca-cola» та про особливості роботи заводу. На пам’ять кожному подарували загальне фото та по пляшці «Coca-Сola».
    Цікавими та пізнавальними для дітей були поїздки с. Русанів у міні-зоопарк. Діти із задоволенням розглядали павлінів, бобрів, морських свинок, лисицю, собак різних порід. А також катались на каруселях і качелях та грали у волейбол.
    А нещодавно діти відвідали дитячий парк активного дозвілля «Skypark» в м. Київ. Свій час діти активно провели у місті батутів, брали участь в різних конкурсах та естафетах та отримали незабутні враження.
    Тож хай кожен день відпочинку буде цікавим та яскравим!

15 червня 2016 р.