Календарний план роботи РДА

 

Перелік заходів 
Броварської райдержадміністрації 
запланованих на період з 05 червня по 11 червня 2017 року

 


5 червня
(понеділок)

 

1. Нарада у голови РДА з керівним складом

 

 8.15, каб. 229 

Прянішнікова К.В.


06 червня
(вівторок)



2. Виїзний прийом голови адміністрації 

Клименка М.Ф. в с. Жердова


10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

3. Засідання комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку 

10.00, мала зала 


Максак С.М.

 


4. Засідання районної Федерації по футболу

 


11.00 БВУФК 

Плакся Ю.С. 
Федянін В.М.

 

 

07 червня
(середа)
1. Нарада у голови РДА з керівним складом

 

8.15, каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

 

2. Прийом громадян головою РДА

 

10.00 кім. 127

Прянішнікова К.В.
Тараненко І.В.

 


3. Нарада клубних працівників району

 

11.00, РБК

Плакся Ю.С.
Сокаль Т.А.

 


08 червня
(четвер)

1. Нарада у голови РДА з керівним складом

8.15, каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

 

2. Засідання комісії по перевірці закладів торгівлі

 

09.00, велика зала

Лук’яненко Р.М.,
Курейко Л.О.

 

3. Засідання сесії районної ради

 

11.00, велика зала

Максак С.М.


4. Засідання містобудівної ради 15.00, приміщення відділу містобудування
та архітектури

Плакся Ю.С.
Харитонюк Т.М.

 


09 червня
(п’ятниця)

 


1. Нарада у голови РДА з керівним складом
8.15, каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом заступника голови адміністрації Плаксі Ю.С. в с. Бобрик

 

10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

 

3. Засідання комісії по роботі зі зверненнями громадян

 

10.00, каб. 127

Прянішнікова К.В.
Тараненко І.В.

 

10 червня
(субота)

 

 

11 червня
(неділя)
1. Чемпіонат Броварського району з футболу за призначенням

 

Населені пункти району

Плакся Ю.С.
Федянін В.М.


Керівник апарату адміністрації                                                       К.В. Прянішнікова

 

 

 

 

 

 


                                                                                                                                                                                                                                                                          ЗАТВЕРДЖУЮ
                                                                                                                                                                                                                                                                         Голова Броварської районної
                                                                                                                                                                                                                                                                         державної адміністрації
                                                                                                                                                                                                                                                                          М.Ф. Клименко
                                                                                                                                                                                                                                                                          від 31.05.2017 р. № 15/1

 


План-календар 
районних заходів Броварської райдержадміністрації 
на червень 2017 року

 



ПОНЕДІЛОК


ВІВТОРОК


СЕРЕДА


ЧЕТВЕР


П’ЯТНИЦЯ

 


СУБОТА
 НЕДІЛЯ

01.

02.

 

01. День захисту дітей

1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Районна розважально-ігрова програма для дітей

10.00, смт. В.Димерка

Прянішнікова К.В.

Сокаль Т.А.

Чайка Л.Г.

 

3. Постійно діюча комісія з питань регулювання земельних відносин

14.00, мала зала

Глущенко Є.М.

 

4. Біблосейшн «Мирна країна – щаслива дитина»

Протягом дня, ЦРБ, б/ф сіл: Жердова, Зазим’є, Залісся, Калинівка, Літки, Літочки

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

02. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

 

03. 1. Чемпіонат Броварського району з баскетболу

с. Рудня

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

04. Трійця

1. Святкування для сіл «Моє рідне село»

За окремим планом,

с. Плоске, с. Семиполки, с. Зазим’є

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники

 

2. Шок-цитата «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами»

 

 

05.

 

 

 

06. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом

голови адміністрації

Клименка М.Ф.

в  с. Жердова

10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

3. Засідання районної  Федерації по  футболу

11.00 БВУФК

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

 

 

 

 

07. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Прийом громадян головою РДА

10.00 кім. 127

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

3. Нарада клубних працівників району

11.00, РБК

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

 

08. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Засідання комісії по перевірці закладів торгівлі

09.00, велика зала

Лук’яненко Р.М.,

Курейко Л.О.

 

3. Засідання сесії районної ради

11.00, велика зала

Максак С.М.

 

4. Засідання

містобудівної ради

15.00, приміщення відділу містобудування

 та архітектури

Плакся Ю.С.

Харитонюк Т.М.

 

 

 

 

 

09. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом заступника

голови адміністрації

Плаксі Ю.С.

в  с. Бобрик

10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

3. Засідання комісії по

 роботі зі зверненнями громадян

10.00, каб. 127

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

10.

 

 

 

 

 

11. 1. Чемпіонат Броварського району з футболу

за призначенням

Населені пункти району

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

 

 


12. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Розширена оперативна нарада

09.00, мала зала

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

 

 

 

13. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом першого заступника

голови адміністрації

Лук’яненка Р.М.

в  с. Плоске

09.00 – 10.00

Тараненко І.В.

 

3. Виїзний прийом першого заступника

голови адміністрації

Лук’яненка Р.М.

в  с. Кулажинці

11.00 – 12.00

Тараненко І.В.

 

4. Засідання районної  Федерації по  футболу

11.00 БВУФК

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

 

 

 

14.  1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Прийом громадян головою РДА

10.00 кім. 127

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

3. Прямий телефонний зв’язок з  начальником відділу житлово-комунального господарства Броварської РДА

 Заріцькою О.М.   

10.00 -12.00

Тараненко І.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району

10.00, мала зала

Лук’яненко Р.М.

Лавріненко О.В.

 

3. Постійно діюча комісія з питань регулювання земельних відносин

14.00, мала зала

Глущенко Є.М.

 

 

 

 

16. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Святковий концерт до Дня медичного працівника

11.00, ЦРБ

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

3. Навчання працівників апарату адміністрації, управлінь, відділів та їх кадрового резерву

13.00, мала зала

Прянішнікова К.В.

Соловар О.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17. 1. Святковий концерт до Дня медичного працівника

13.00, смт В.Димерка

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники

 

2. Конкурсно-ігрова програма «Привіт літо»

16.00, СК с. Соболівка

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

  Клубні працівники

 

3. Інформаційний коктейль «Краса пустель – проблема опустелювання»

Протягом дня, ЦРБ, б/ф сіл: Гоголів, Квітневе, Княжичі, Красилівка

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

18. День медичного працівника

1.Чемпіонат Броварського району з футболу

за призначенням

Населені пункти району

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

 

2. Святковий концерт до Дня медичного працівника

16.00, БК сіл: Квітнева, Княжичі

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

               

 

19. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Робоча нарада у голови районної адміністрації

09.00, мала зала

Прянішнікова К.В.

Мордач О.Г.

 

3. Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Кривенко В.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом

голови адміністрації

Клименка М.Ф.

в  с. Шевченкове

10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

3. Засідання районної  Федерації по  футболу

11.00 БВУФК

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

 

4. Точка зору «Без прав,

але з надією»

Протягом дня, ЦРБ, б/ф сіл: В.Димерка, Гоголів, Калинівка, Калита, Пухівка

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

21 . 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Прийом громадян головою РДА

10.00 кім. 127

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22. День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Нарада з керівниками комунальних підприємств району

10.00, велика зала

Плакся Ю.С.

Заріцька О.М.

 

3. Мітинг – реквієм «Знов скорбота одягнула чорну вуаль»

11.00, БК сіл: Бобрик, В.Димерка, Гоголів, Калинівка, Красилівка, Плоске, Пухівка, Рудня, Русанів, Світильня, Требухів

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

4. Засідання

містобудівної ради

15.00, приміщення відділу містобудування

 та архітектури

Плакся Ю.С.

Харитонюк Т.М.

 

5. Історична лоція «Пам’ять навіки жива»

Протягом дня

ЦРБ, б/ф сіл: Зоря, Княжичі, Красилівка, Кулажинці

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

23. День державної служби

 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом заступника

голови адміністрації

Плаксі Ю.С.

в  с. Літочки

10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

3. Молодіжний дайджест «Молодь єднає Україну»

Протягом дня, ЦРБ, б/ф сіл: Погреби, Рожівка, Рожни

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

4. Історико - правовий лікбез «Конституція України: від гетьмана до Президента України»

16.00, ЦРБ, б/ф сіл: В.Димерка, Гоголів, Калинівка, Калита, Пухівка

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

 

 

24. 1. Святковий концерт «Молодь наша надія»

18.00, БК сіл: Княжичі, Підлісся, Рожни

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники

 

 

25. День молоді

1. Чемпіонат Броварського району з футболу

за призначенням

Населені пункти району

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

 

2. Вечір відпочинку «Грай по бобрицькому»

19.00, БК с. Бобрик

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники

 

3. Святковий концерт «Живи і міцній, Україно моя молода»

19.00, БК сіл: В.Димерка, Гоголів, Калинівка, Літки, Михайлівка, Літочки, Рожівка, Рудня

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники


26. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Розширена оперативна нарада

09.00, мала зала

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

3. Нарада з керівниками навчальних закладів району

11.00, РАЙВО

Лук’яненко Р.М.

Чайка Л.Г.

 

4. Святковий концерт «Незалежній Україні – наші вміння і знання»

16.00, БК сіл: Богданівка, Переможець

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

 

2. Засідання  комісії  по наданню нецільової матеріальної допомоги та опікунської ради

10.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Яіцька Л.П.

 

3. Засідання комісії по призначенню державної

соц. допомоги малозабезпеченим сім’ям

11.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Яіцька Л.П.

 

4. Засідання комісії по наданню субсидій окремим сім’ям, виходячи з конкретних обставин

11.30, мала зала

Плакся Ю.С.

Яіцька Л.П.

 

5. Засідання комісії з захисту прав дітей

13.00, велика зала

Плакся Ю.С.

Хромець С.М.

 

6. Засідання комісії по сплаті податків та легалізації заробітної плати

14.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Яіцька Л.П. 

28. День Конституції України

1. Святковий концерт гурту «Калиновий цвіт»

18.00, смт Калинівка

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники

 

2. Літературний вечір «Оберіг нашої держави»

18.00, БК сіл: Гоголів, Бобрик, Богданівка, Гребельки, Пухівка, Рудня, Требухів

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники

 

29. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Засідання колегії РДА

10.00 велика зала

Прянішнікова К.В.

Мордач О.Г.

 

3. Постійно діюча комісія з питань регулювання земельних відносин

14.00, мала зала

Глущенко Є.М.

 

 

30. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Тематичний захід «Чарівна молодь моя»

19.00, СК с. Соболівка

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники

 

 

 Керівник апарату адміністрації                                                                  (підпис)                                                    К.В. Прянішнікова