Календарний план роботи РДА

01 травня 
(понеділок) 

02 травня 
(вівторок) 

03 травня 
(середа) 

1. Нарада у голови РДА з керівним складом
8.15, каб. 229
Прянішнікова К.В.

2. Прийом громадян головою РДА
10.00 кім. 127
Прянішнікова К.В.
Тараненко І.В.


04 травня 
(четвер) 

1. Нарада у голови РДА з керівним складом
8.15, каб. 229
Прянішнікова К.В.


2. Районне свято «Таланти твої, Броварщино»
11.00, с. Бобрик
Лук’яненко Р.М.
Чайка Л.Г.


3. Постійно діюча комісія з питань регулювання земельних відносин
14.00, мала зала
Глущенко Є.М.


05 травня 
(п’ятниця) 
1. Нарада у голови РДА з керівним складом
8.15, каб. 229
Прянішнікова К.В.


2. Літературний дайджест «Я все життя збираю людські долі»
Протягом дня, ЦРБ, б/ф сіл: Погреби, Пухівка, Рожни, Рудня, Русанів, Світильня, Тарасівка
Плакся Ю.С.
Сокаль Т.Ф.
Клубні працівники


06 травня (субота) 
1. Чемпіонат Броварського району з баскетболу
с. Рудня
Плакся Ю.С.
Федянін В.М.


07 травня (неділя) 



                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                ЗАТВЕРДЖУЮ 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Голова Броварської районної 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                державної адміністрації 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                (підпис) М.Ф. Клименко 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                від 29.03.2017 р. № 11/1 




План-календар 
районних заходів Броварської райдержадміністрації 
на квітень 2017 року 
 

 

ПОНЕДІЛОК
ВІВТОРОК
СЕРЕДА
ЧЕТВЕР

П’ЯТНИЦЯ

 

СУБОТА

 
НЕДІЛЯ

 

 

 

 

 

01. 1.Вечір відпочинку «Смійся на здоров’я»

(до дня сміху)

18.00, населенні пункти Броварського району

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

02. 1. Бібліозернятко «Дайте нашим дітям книги, і ви дасте їм крила»

Протягом дня

ЦРБ, б/ф сіл району

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

 

 

 

03. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Розширена оперативна  нарада у голови РДА

09.00, велика зала

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

 

 

 

 

 

04. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом

голови адміністрації

Клименка М.Ф.

в  с. Пухівка

10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

3. Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району

10.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Лавріненко О.В.

 

4. Нарада працівників клубних закладів району

11.00, велика зала

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

5. Засідання районної  Федерації по  футболу

11.00 БВУФК

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

 

6. Нотатник фермера «Фермерські господарства Броварщини»

Протягом дня, ЦРБ, б/ф сіл району

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

7. Весняний чемпіонат Київської області з легкої атлетики «Повір у себе» серед спортсменів з вадами слуху, зору, опорно-рухового апарату

м. Біла Церква

Плакся Ю.С.

Федянін В.М. 

05. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Прийом громадян головою РДА

10.00 кім. 127

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

 

 

 

 

 

 

06. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Творчий звіт вихованців гуртків «Броварського районного центру дитячої та юнацької творчості» до 85-річчя утворення Київської області

12.00, смт. Калинівка

Плакся Ю.С.

Чайка Л.Г.

 

3. Постійно діюча комісія з питань регулювання земельних відносин

14.00, мала зала

Глущенко Є.М.

 

 

 

 

 

07. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Засідання комісії по

 роботі зі зверненнями громадян

10.00, каб. 127

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

3. Бібліоклініка «Здоров’я є найвищим багатством людини»

15.00, ЦРБ, б/ф сіл: Заворичі, Зазим’є, Княжичі, Плоске, Погреби, Шевченкове

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

08. 1. Семінар «Місто і сучасний плавальний басейн»

м. Київ

Плакся Ю.С.

Федянін В.М. 

 

 

 

 

09. 1. Майстер – клас по виготовленню писанок «Писаночка»

15.00, сільський клуб

с. Гребельки

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

2. Марафон пам’яті «Дитинство за колючим дротом»

Протягом дня

ЦРБ, б/ф сіл: Рудня, Русанів, Світильня

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

 

10. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Робоча нарада у голови районної адміністрації

09.00, мала зала

Прянішнікова К.В.

Мордач О.Г.

 

3. Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

11.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Кривенко В.А. 

 

4. Лекція «Україна очима іноземця»

15.00, сільський клуб

 с. Тарасівка

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

11. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Засідання районної  Федерації по  футболу

11.00 БВУФК

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

 

3. Засідання комісії з захисту прав дітей

13.00, велика зала

Плакся Ю.С.

Хромець С.М.

 

4. Великодній ярмарок «Співає жайворон з небес: Христос Воскрес! Христос Воскрес…»

Протягом дня, ЦРБ, б/ф сіл району

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

12.  1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Прийом громадян головою РДА

10.00 кім. 127

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

3. Прямий телефонний зв’язок з  начальником відділу містобудування та архітектури 

Харитонюк Т.М.

10.00 -12.00

Тараненко І.В.

 

4. Засідання молодіжної громадської ради при голові Броварської РДА

16.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Костенко Ю.А.

 

5. Виставка писанок «Краса Великодньої писанки»

Протягом дня,

БК с. Княжичі

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Засідання

містобудівної ради

15.00, приміщення відділу містобудування

 та архітектури

Плакся Ю.С.

Харитонюк Т.М.

 

3. Театралізована виставка «Христос Воскрес»

14.00, сільський клуб

с. Зазим’є

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

4. Виставка «Світле свято Великодня»

Протягом дня,

БК с. Літки

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники району

 

 

14. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом заступника

голови адміністрації

Плаксі Ю.С.

в  с. Плоске

10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

3. Виставка дитячих робіт «Великодній сувенір»

Протягом дня, сільський клуб с. Кулажинці

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники району

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15. 1. Виставка писанок «Свято писанок»

Протягом дня, БК

с. Бобрик

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники району

 

 

 

16. Великдень

1. Виставка дитячих робіт «Христос воскрес»

Протягом дня, БК сіл: Богданівка, Рудня

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники району

 

 

           

 

 

17. 1. Виставка робіт народних умільців «Великоднє диво»

Протягом дня, сільські клуби сіл: Михайлівка, Підлісся

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники району

 

 

 

 

18. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом

голови адміністрації

Клименка М.Ф.

в  с. Богданівка

10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

3. Засідання районної  Федерації по  футболу

11.00 БВУФК

Плакся Ю.С.

Федянін В.М.

 

4. Районний огляд-конкурс уроків з використанням ІКМ

За окремим планом, навчальні заклади району

Плакся Ю.С.

Чайка Л.Г.

 

5. Конкурс на кращу писанку «Чарівна писанка»

15.00, БК с. Гоголів

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники району

 

6. Відеонавігація «Святині землі української»

16.00, б/ф сіл: Княжичі, Погреби

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

 

 

 

 

 

19 . 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Прийом громадян головою РДА

10.00 кім. 127

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

4. Районний огляд-конкурс уроків з використанням ІКМ

За окремим планом, навчальні заклади району

Плакся Ю.С.

Чайка Л.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Святковий концерт та виставка робіт «Моя сім’я»

11.00, БК с. Красилівка

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Клубні працівники району

 

3. Постійно діюча комісія

з питань регулювання земельних відносин

14.00, мала зала

Глущенко Є.М.

 

4. Екологічний бібліосейшн «Зробимо Україну чистою разом!»

Протягом дня,

ЦРБ, б/ф сіл: Гоголів, Калинівка, Пухівка,

Калита

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Навчання працівників апарату адміністрації, управлінь, відділів та їх кадрового резерву

13.00, мала зала

Прянішнікова К.В.

Соловар О.І.

 

3. Засідання комісії по сплаті податків та легалізації заробітної плати

14.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Яіцька Л.П. 

 

 

 

 

 

22. 1. Районний фестиваль «Пасхальна радість»

13.00, с. Літки

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

 

 

23. 1. Дегустація літературних новинок «Книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу»

Протягом дня, ЦРБ, б/ф сіл: В.Дтмерка, Гоголів, Калинівка, Калита, Пухівка, Шевченкове

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

          

 

 

24. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Робоча нарада у голови районної адміністрації

09.00, мала зала

Прянішнікова К.В.

Мордач О.Г.

 

3. Нарада з керівниками навчальних закладів району

11.00, РАЙВО

Плакся Ю.С.

Чайка Л.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Нарада з керівниками комунальних підприємств району

10.00, велика зала

Плакся Ю.С.

Заріцька О.М.

 

3. Засідання  комісії  по наданню нецільової матеріальної допомоги та опікунської ради

10.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Яіцька Л.П.

 

4. Засідання комісії по призначенню державної

соц. допомоги малозабезпеченим сім’ям

11.00, мала зала

Плакся Ю.С.

Яіцька Л.П.

 

5. Засідання комісії по наданню субсидій окремим сім’ям, виходячи з конкретних обставин

11.30, мала зала

Плакся Ю.С.

Яіцька Л.П.

 

6. Засідання комісії з захисту прав дітей

13.00, велика зала

Плакся Ю.С.

Хромець С.М.

 

7. Тематичний вечір «Чорнобиль не знає минулого»

17.00, БК сіл: Красилівка, Зазим’є

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

26. День Чорнобильської трагедії

1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Прийом громадян головою РДА

10.00 кім. 127

Прянішнікова К.В.

Тараненко І.В.

 

3. Міськрайонні заходи

до Дня Чорнобилької трагедії

 за окремим планом

м. Бровари вул. Черняхівського

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

Мордач О.Г.

 

4. Бібліотрансформер «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять»

Протягом дня, ЦРБ,

б/ф сіл району

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

 

5. Флешбек  «Чорна спадщина Чорнобиля»

Протягом дня,

ЦРБ, б/ф сіл: Пухівка, Рожни, Русанів, Рудня

Плакся Ю.С.

Сокаль Т.А.

27. 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Засідання колегії РДА

10.00 велика зала

Прянішнікова К.В.

Мордач О.Г.

 

3. Районне свято обдарованої молоді «Таланти твої, Броварщино!»

БК смт Калинівка

Плакся Ю.С.

Чайка Л.Г.

 

4. Засідання

містобудівної ради

15.00, приміщення відділу містобудування

 та архітектури

Плакся Ю.С.

Харитонюк Т.М.

 

28 . 1. Нарада у голови

РДА з  керівним складом

8.15  каб. 229

Прянішнікова К.В.

 

2. Виїзний прийом заступника

голови адміністрації

Плаксі Ю.С.

в  с. Плоске

10.00 – 11.00

Тараненко І.В.

 

3. Нарада з перевізниками Броварського району

11.000, мала зала

Плакся Ю.С.

Курейко Л.О.

29.

30.

 

Керівник апарату адміністрації                                                         (підпис)                                                     К.В. Прянішнікова