Новини органів влади


Шановні представники ЗМІ!

опубліковано Інформаційно-довідковий центр

   23 серпня 2019 року о 13.00 у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» в м. Переяслав-Хмельницький відбудеться Обласний урочистий захід з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України за участі голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна.

   У програмі заходів: молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини, зйомка відеоролику «Я люблю Україну», функціонування локацій, концерт дитячих фольклорних колективів, театралізоване дійство «Етновир», розгортання 28-метрового Державного прапора України та «Рушника єдності», вокально-хореографічна композиція «Всі ми діти твої, Україно!», офіційна частина за участю голови Київської обласної державної адміністрації, вручення нагород та відзнак, виступи духовенства та виступи творчих колективів національно-культурних товариств в рамках V Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди».

   По завершенню офіційної частини обласного заходу, о 14.30 відбудеться прес-конференція голови КОДА.

   Початок роботи локацій: 11.00

   Святковий концерт: 11.00-19.00

   Офіційна частина заходу та нагородження: 13.00

   Прес-конференція: 14.30

   Адреса: м. Переяслав-Хмельницький, Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав».

   АКРЕДИТАЦІЯ для ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВА! Проводиться до 16.00 22 серпня за тел.: (044) 286 80 23, (068) 454 47 86.

   УВАГА! 23 серпня представники ЗМІ будуть забезпечені транспортом за маршрутом Київ – Переяслав-Хмельницький – Київ. Виїзд о 09:45 від Київської ОДА (пл. Лесі Українки, 1).


УВАГА! Навчання для суб'єктів первинного фінансового моніторингу!!!

опубліковано 21 серп. 2019 р., 01:39 Інформаційно-довідковий центр

   Державна служба фінансового моніторингу України пропонує суб’єктам, які надають посередницькі послуги у сфері купівлі-продажу нерухомого майна, ріелтерам, агентствам нерухомості, будівельним організаціям та іншим зацікавленим особам, прийняти участь у заходах з 27 по 30 серпня 2019 року в Академії фінансового моніторингу за адресою: м. Київ, вул. Білоруська, 24. Для реєстрації на захід необхідно заповнити електронну форму (Електронна форма).

   Телефони для довідок: (044) 594-16-24; (044) 594-16-22.


До уваги  підприємств, наукових установ, вищих навчальних закладів Київської області!

опубліковано 15 серп. 2019 р., 23:04 Інформаційно-довідковий центр

На Київщині продовжується робота з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах смарт-спеціалізації. 


   З метою врахування інтересів та позицій усіх зацікавлених сторін при визначенні напрямів смарт-спеціалізації області до 29 серпня 2019 року проводиться опитування серед підприємств (у тому числі тих, які здійснюють наукові дослідження і розробки), наукових установ та вищих навчальних закладів. Результати опитування будуть враховані робочою групою з розробки стратегічних документів при визначенні стратегічних цілей розвитку регіону на засадах смарт-спеціалізації.

   Для цього на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації розміщено посилання на Google-форми:

   1. Анкета для підприємств «Оцінка сучасного стану та потенціалу розвитку підприємств для визначення напрямів смарт-спеціалізації Київської області»

   Заповнити анкету

   2. Анкета для експертів (представників наукових установ, вищих навчальних закладів, дослідницьких організацій, суб′єктів підприємництва, що виконують наукові дослідження і розробки «Оцінка основних напрямів смарт-спеціалізації Київської області»

   Заповнити анкету

   Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку щодо майбутньої смарт-спеціалізації Київської області.

   Будемо вдячні за сприяння в поширенні цієї інформації серед зацікавлених осіб!

   Більше інформації щодо процесу розроблення регіональних стратегічних документів - на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації: https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027.

Запрошення на тренінг «Медіаграмотність як захист проти інформаційних впливів».

опубліковано 12 серп. 2019 р., 03:28 Інформаційно-довідковий центр

   Інститут демократії імені Пилипа Орлика запрошує спеціалістів з питань внутрішньої політики, комунікацій та зв’язків з громадськістю взяти участь в одноденному тренінгу «Медіаграмотність як захист проти інформаційних впливів».

   Навчання відбудеться 22 серпня (четвер) з 10.00 до 16.30 з перервою на обід в Art Hub ІА Укрінформ за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16 (1-й поверх). Початок реєстрації та вітальна кава – о 9.30.

   Ми запрошуємо до участі журналістів місцевих медіа (всіх типів), спеціалістів відділів інформаційної політики місцевих органів влади, фахівців із зв'язків з громадськістю. Просимо забезпечити участь керівників відповідних департаментів та управлінь Київської ОДА у нашому заході.

   Бажаючим взяти участь необхідно заповнити цю реєстраційну форму (https://forms.gle/GDPPPZuYJUeWyMur7) до 12.00 п'ятниці, 16 серпня п.р., і дочекатися підтвердження від організаторів до 12.00 понеділка, 19 серпня. Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам на електронні скриньки.

   В ході тренінгу обговоримо:
   - роль локальних медіа у розвитку громад;
   - що таке журналістський контент та яким він повинен бути (чому порушуються стандарти, на що «хворіють» сучасні медіа);
   - інформація у ЗМІ: чому довіряти та як перевіряти (інструменти для верифікації інформації);
   - «асортимент» сучасних маніпуляцій: як найчастіше дурять та використовують споживача інформації;
   - як навчитися критично сприймати інформацію і навчити цього інших.

   Участь у навчанні безкоштовна, організатори забезпечують роздатковими матеріалами, кава-брейком та обідом, компенсують витрати на проїзд учасникам з інших міст.

   Захід проводить медіатренерка, журналістка, старша викладачка Донецького національного університету імені Василя Стуса (Вінниця), експертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика Олена Самойленко.

   За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 066 224 36 55, 067 665 42 49, або на пошту pylyp.orlyk.institute@gmail.com. Анонс та посилання реєстраційну форму також є на сайті Інституту http://idpo.org.ua/

Збір врожаю на насінницьких посівів

опубліковано 17 лип. 2019 р., 01:26 Інформаційно-довідковий центр

   До якості збирання насінницьких посівів вимоги більш високі, ніж до збирання посівів продовольчого і кормового призначення, бо важливо не лише зібрати високий урожай, але й отримати насіння з високими посівними якостями.
   Основні показники якості насіння — енергія проростання, лабораторна і польова схожість, маса 1000 зерен, вологість і строки післязбирального їх дозрівання — залежать від строків і способу збирання насінницьких посівів, технічного стану зернозбиральних машин, регулювання їх робочих органів на оптимальний режим роботи відповідно до місцевих умов.
   Урожай насінницьких посівів зернових культур збирають прямим комбайнуванням та роздільним способом у якомога стислі терміни. Перший використовується при рівномірному дозріванні зерна, низькорослих та відносно чистих посівах та за нестабільних погодних умов. В інших випадках збирання врожаю проводиться роздільним способом.
   Збирання врожаю та очистку насіння найцінніших сортів та високих генерацій бажано проводити першими. Для очистки зернозбиральних комбайнів та насіннєочисних машин доцільно використовувати культуру, насіння якої легко відділяється.
   На полях, де передбачається одержання якісного насіння, перед збиранням масиву проводяться обкоси та окремий їх обмолот. На току зерно з крайових смуг складується окремо.
   При очищенні і сортуванні насіння потрібно суворо дотримуватися технологічних режимів:
не допускати перевищення швидкості руху робочих органів (що часто роблять у гонитві за продуктивністю);
максимально скоротити транспортувальну систему — особливо сильно травмують насіння норії (до 70% всіх транспортних травм), зернопульти і зернонавантажувачі;
не допускати падіння зерна з великої висоти;
не допускати збільшення кількості пропусків зерна через зерноочисні машини, правильно добирати потрібні решета і т.д.
   На тривале зберігання закладають насіння з вологістю, що нижче критичної, цілком очищене та відсортоване. З моменту надходження насіння у сховище необхідно вести систематичне спостереження за вологістю і температурою насіння і повітря, зміною кольору насіння, його запахом, появою осередків самозігрівання і шкідників. Насіннєсховища періодично провітрюють, використовуючи активне вентилювання.
   Низька вологість поєднана із низькою температурою — ідеальні умови зберігання зерна.
   В зв’язку із поганою теплопровідністю зерна зниження температури в його партіях можна досягти лише за рахунок активної (примусової) обробки повітрям, пропускаючи зернову масу через зерноочисні машини або групу транспортерів, застосуванням стаціонарних або пересувних установок для активного вентилювання. Щоб запобігти втратам зерна, необхідно суворо контролювати його стан у відповідності з існуючими рекомендаціями.
ГУ Держпродспоживслужби в Київській області 

Міністерство культури проводить опитування громадської думки

опубліковано 15 лип. 2019 р., 03:48 Інформаційно-довідковий центр

   Міністерство культури проводить опитування громадської думки щодо бачення населенням сутності культури та культурного середовища свого місця проживання, розуміння населенням власних культурних прав, щодо вивчення побажань населення до змісту мінімального стандарту забезпечення громадян культурними послугами.
    Результати дослідження будуть використані під час розробки законопреоктІв про вненсення змін до законів України «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні» та проекту постанови Кабінету Міністрів України щодо затвердження мінімальних стандартів забезпечення громадян культурними послугами».
   Опитування - за посиланням

7 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна»

опубліковано 15 лип. 2019 р., 03:46 Інформаційно-довідковий центр

   З метою відродження національних традицій України, укріплення патріотизму та розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, які вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України, 27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».
   Етнофешншоу пройде вже вчетверте і сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі. Під час фестивалю відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.
   Участь у фестивалі та представлення власних виробів на ярмарку - безкоштовна.
   Контактна особа від оргкомітету фестивалю: Світлана Пономар, конт. тел. 068 86 70 250, e-mail: events.radozamok@gmail

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ У ВИБОРАХ ДО ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

опубліковано 22 трав. 2019 р., 05:07 Інформаційно-довідковий центр

   
   З метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Київській обласній державній адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами та доповненнями), розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 11.05.2019 № 262 «Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Київській обласній державній адміністрації» була утворена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Київській обласній державній адміністрації у складі:

   Близнюк Валерій Олександрович - начальник відділу комунікацій з громадськістю управління комунікацій з громадськістю та моніторингу засобів масової інформації департаменту комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської облдержадміністрації

   Доценко Олена Леонідівна - провідний інспектор відділу організаційної роботи та документообігу департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації

   Жердєва Ірина Миколаївна - виконуюча обов’язки директора департаменту комунікацій та взаємодії з громадськістю Київської облдержадміністрації

   Матьора Микола Іванович - голова Київської обласної організації спілки юристів (за згодою)

   Мостовий Володимир Ярославович - голова громадської спілки „Федерація громадських організацій учасників антитерористичної операції Київщиниˮ (за згодою)

   Татарчук Наталія Петрівна - член громадської спілки „Всеукраїнська спілка інвалідів Чорнобиляˮ (за згодою)

   Черноіваненко Варвара Дмитрівна - радник патронатної служби Київської облдержадміністрації

   Шеповалова Світлана Вікторівна - голова правління громадської організації „Ветеранський простірˮ (за згодою)

   За рішенням ініціативної групи установчі збори для формування громадської ради при Київській обласній державній адміністрації будуть проведені 5 липня 2019 року о 11.00 в адмінприміщенні Київської облдержадміністрації за адресою: м. Київ, пл. Л. Українки, 1, к. 740. Реєстрація розпочинається о 10.00 год. Склад громадської ради формується шляхом рейтингового голосування на установчих зборах та не може становити більше ніж 35 осіб, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами та доповненнями).

   Порядок проведення установчих зборів для формування громадської ради при органі виконавчої влади затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами від 24 квітня 2019 р. № 353). Зокрема, Порядком передбачено:

   - формування громадської ради на установчих зборах здійснюється шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства кандидатів до складу громадської ради, які особисто присутні на установчих зборах;

   - учасниками установчих зборів є кандидати до складу громадської ради, які допускаються до зборів після пред’явлення ними документа, що посвідчує особу;

   - рейтингове голосування здійснюється шляхом письмового заповнення учасником установчих зборів бюлетенів для голосування, виготовлення яких забезпечується органом виконавчої влади;

   - бюлетень заповнюється шляхом обов’язкового проставлення учасником установчих зборів позначок біля прізвищ, імен, по батькові обраних кандидатів до складу громадської ради у кількості, що відповідає визначеному кількісному складу громадської ради. Бюлетень, заповнений з порушенням зазначених вимог, вважається недійсним;

   - участь у голосуванні за довіреністю не допускається;

   - підрахунок голосів здійснюється лічильною комісією відкрито у присутності учасників установчих зборів.

   Відповідальна особа - голова ініціативної групи Шеповалова Світлана Вікторівна, тел. 097-960-28-02, електронна адреса grr.koda@gmail.com, контактна особа - Шуйван Юлія Віталіївна, тел. 044-286-80-23.

   Запрошуємо представників громадських об’єднань, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку, подати заявку для участі в установчих зборах громадської ради при Київській обласній державній адміністрації.

   Для участі в рейтинговому голосуванні на установчих зборах до ініціативної групи подається заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

   До заяви додаються:

   1. Прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в рейтинговому голосуванні на установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
   2. Заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", підписана ним особисто;
   3. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
   4. Відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради;
   5. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;
   6. Мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;
   7. Фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).

    Заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому та електронному вигляді. Інші зазначені документи надсилаються в електронному вигляді.

   Приймання заяв для участі в рейтинговому голосуванні на установчих зборах завершується, (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (із змінами та доповненнями), за 30 календарних днів до дати їх проведення, тобто), 4 червня 2019 року о 18.00 год.

   Сканкопію заяви разом із додатками надсилати на електронну адресу: grr.koda@gmail.com.

   Документи приймаються відповідальною особою в робочі дні, до 5 червня 2019 року за адресою: 01196, м.Київ, пл.Лесі Українки,1, з 9.00 до 18.00 години ( п’ятниця – з 9.00 до 17.00 год.). Обідна перерва: 13.00-14.00.

В Київській області розпочато роботу з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки.

опубліковано 10 трав. 2019 р., 22:45 Інформаційно-довідковий центр

   Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації повідомляє, що в області розпочато роботу з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки.
    З метою врахування думки мешканців міст, сіл та селищ області на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації розміщено Анкету щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки:
   https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027
   Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку, а також поширити інформацію щодо зазначеного опитування на місцях, зокрема серед підприємців, працівників бюджетної сфери, депутатського корпусу, учнів старших класів шкіл, студентів, членів молодіжних організацій, громадських об′єднань, а також серед закладів, де є Інтернет (наприклад, в бібліотеках відвідувачам, у тому числі пенсіонерам, можуть повідомити про опитування обласного масштабу та допомогти заповнити анкету on-line).
   Результати опитування будуть опрацьовані та доведені до відома керівного комітету із розробки Стратегії, створеного відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18.03.19 № 146, а також робочої групи, склад якої подано на затвердження керівному комітету.
   Метою опитування є забезпечення принципу відкритості при розробці регіональних стратегічних документів та врахування інтересів зацікавлених сторін і гендерних груп.
   Але головне - це можливість донести до влади позицію громадян, які мешкають та працюють на території області, щодо того, як вони бачать перспективу розвитку області, в чому полягає її унікальність, які, на їх переконання, напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринку країни та в міжнародному масштабі в наступні 10 років, як досягти того рівня економічного розвіитку, який би забезпечив їм відчуття щастя.
   Пам′ятаємо, що наступний шанс зробити регіональну стратегію розвитку кращою буде лише через сім років.

Педагогічна рада працівників системи освіти Київщини  «Нова українська школа – територія успіху  ОК».

опубліковано 16 квіт. 2019 р., 00:38 Інформаційно-довідковий центр

   17 - 18 квітня 2019 року відбудеться педагогічна рада працівників системи освіти Київщини «Нова українська школа – територія успіху».
   До участі в засіданні педагогічної ради запрошено голову Київської обласної державної адміністрації О. Терещука.
   На засіданні розглядатиметься стан реалізації першочергових дій з упровадження концептуальних засад нової української школи, визначених у хартії міжнародного саміту «Стратегічне партнерство: Освіта. Наука. Влада», та Регіональної стратегії дій з охорони дитинства на 2019 рік, розробленої до Року дитини в Київській області.
   Зміст і формат. Програма заходу розрахована на два дні:
   17 квітня на базі закладів освіти області пройдуть 16 брейнстормінгів.
   18 квітня в м. Білій Церкві (вул. Ярослава Мудрого, 19/1, кінотеатр імені О. Довженка) відбудеться пленарне засідання педагогічної ради.
   
   Організатори заходу: Київська обласна державна адміністрація; департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
   
   Учасники:
   керівники місцевих органів управління освітою;
   керівники закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти області;
   керівники закладів освіти обласної комунальної власності;
   представники батьківської громадськості, батьківської ради Київської області з інклюзивної освіти;
   члени президії Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України;
   представники наукових та освітніх установ України – партнери департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
   
   Усього в заходах візьмуть участь понад 5 тисяч осіб.

1-10 of 459