Новини органів влади


Про вилучення з готівкового обігу монет дрібних номіналів

опубліковано 21 жовт. 2019 р., 03:24 Інформаційно-довідковий центр

Опитування громадськості щодо діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Київській області

опубліковано 4 жовт. 2019 р., 05:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 жовт. 2019 р., 05:20 ]

   Київська обласна державна адміністрація просить Вас долучитися до аналізу діяльності територіальних органів центральних органів виконавчої влади в Київській області та оцінити їх ефективність шляхом надання відповіді на короткі питання за посиланням:

   Опитування триватиме до 06 жовтня 2019 року.


Актуальні конкурси грантів для індустрії гостинності України

опубліковано 2 жовт. 2019 р., 04:52 Інформаційно-довідковий центр

     ● Конкурс ідей для партнерства у краудфандинговій ініціативі

     «Культура. Спільнота» від Міжнародного фонду «Відродження» 

     Триває конкурс ідей для партнерства у краудфандинговій ініціативі «Культура. Спільнота» від Міжнародного фонду «Відродження» для додаткових можливостей для громадських організацій, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти для реалізації своїх ідей.

     Пріоритети конкурсу: культура, культурницькі ініціативи, взаєморозуміння.

     Кінцевий термін подачі заявок: 15 жовтня 2019 року. Максимальна сума дофінансовування: не більше 150 тис. гривень. Детальніша інформація про конкурс: Культура. Спільнота.

     ● Конкурс проектів для представників громадянського суспільства від Чорноморського фонду регіонального співробітництва
     Триває конкурс проектів для організацій та представників громадянського суспільства від Чорноморського фонду регіонального співробітництва, який спрямований на зміцнення місцевого, регіонального та національного потенціалу.
     Пріоритети конкурсу: транскордонні ініціативи для молоді, зміцнення місцевого, регіонального та національного потенціалу, розвиток мистецтва та культури з метою досягнення миру та взаєморозуміння.
     Кінцевий термін подачі заявок: 18 жовтня 2019 року

     Детальніша інформація про конкурс: Confidence Building 2019-2020

     ● Конкурс грантів у рамках Програми ЄС «COSME: Сталий розвиток туризму»
     Триває конкурс грантів у рамках Програми ЄС «COSME: Сталий розвиток туризму», яка спрямована на підвищення конкурентоспроможності та стійкості сектора туризму і збільшення його внеску в економічне зростання.
     Пріоритети конкурсу: міжнародна співпраця, транснаціональне співробітництво, розвиток туризму, економічне зростання.
     Кінцевий термін подачі заявок: 24 жовтня 2019 року.

     Детальніша інформація про конкурс: COSME: Сталий розвиток туризму

    ● Конкурс грантів у рамках Програми ЄС «COSME: Інтернаціоналізація кластерів МСП»

     Триває конкурс грантів у рамках Програми ЄС «COSME: Інтернаціоналізація кластерів МСП», яка спрямована на сприяння інтернаціоналізації кластерів, розроблення спільної міжнародної стратегії та сприяння процесу інтернаціоналізації.
     Пріоритети конкурсу: міжнародна співпраця, транснаціональне співробітництво, міжсекторальна кооперація кластерних та підприємницьких мереж, міжкластерні партнерства, підтримка МСП.
     Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтня 2019 року.

     Детальніша інформація про конкурс: COSME: Інтернаціоналізація кластерів МСП


Держкомтелерадіо розпочав прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року»

опубліковано 25 вер. 2019 р., 02:24 Інформаційно-довідковий центр

   Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо до 15 листопада 2019 року разом із виданням. Вона повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію на видання.
   Премія присуджується в таких номінаціях:
   - за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;
   - за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;
   - за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

   Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.
   На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії.
   Видання, висунуті на здобуття премії, мають бути довершені за змістом та видані на високому художньому і поліграфічному рівні.

   Заявку та видання (в 2-х примірниках) з поміткою «Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» просимо надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

   Контактний телефон : 278-03-11, 279-59-61.

Кінопоказ фільму «Незламні»

опубліковано 24 вер. 2019 р., 03:44 Інформаційно-довідковий центр

   27 вересня о 19:00 в 1 корпусі у великій фізичній аудиторії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ, проспект Победы, 37) відбудеться прем’єрний показ фільму "Незламні".

   «НЕЗЛАМНІ» - короткометражний художній iсторико-документальний фільм, знятий на основі реальних подій, що розгортаються у місті Городку на Львівщині у 1932 році.

    Вхід на показ безкоштовний. Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/467673717423409/ 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ПРОЕКТІВ У СФЕРІ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА 2020 РІК

опубліковано 24 вер. 2019 р., 01:33 Інформаційно-довідковий центр

Оголошення про проведення обласного конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2020 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів

   До уваги представників інститутів громадянського суспільства! Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2020 рік

   Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 29 березня до 30 вересня 2019 року щоденно, окрім суботи та неділі з 9-00 до 18-00 години, п’ятниця з 9-00 до 17-00 години за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, каб. 542 (5 поверх), тел. (044) 485-58-86, 044 285-58-86, 063 229-87-39, e-mail: molodkoda2017@gmail.com (з поміткою у темі «Конкурс проектів НПВ»).

   Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проекти з національно-патріотичного виховання, що подаються для участі у Конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році:

   - Військово-патріотичне виховання – здійснення заходів, спрямованих на допризовну підготовку молоді, підвищення престижу військової служби, підвищення готовності молоді до територіальної оборони, удосконалення системи військово-патріотичного виховання.
   - Формування ціннісних орієнтирів молоді. Духовно-моральне виховання – здійснення заходів, спрямованих на формування ціннісних орієнтирів молоді, створення умов для творчого і духовного розвитку молоді, її інтелектуального самовдосконалення, формування патріотичної свідомості молоді, популяризації української культури, мови і народних традицій
   - Формування громадянської свідомості молоді – проведення заходів неформальної освіти, спрямованих на підвищення рівня громадянської освіти, свідомості дітей та молоді, формування відповідної системи цінностей, метою яких є виховання відповідального, чесного, порядного, національно орієнтованого громадянина-патріота України
   - Збереження історичної пам’яті – проведення заходів спрямованих на відновлення й відкриття закритих сторінок історії України та видатних особистостей українського державотворення, відновлення та виховання історичної пам’яті; популяризацію, привернення уваги, відзначенню видатних державних дат, подій пов’язаних зі становленням української державності та виборюванням незалежності

   Участь у конкурсі можуть взяти інститути громадянського суспільства (громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи зі статусом юридичної особи, творчі спілки), які мають досвід діяльності у сфері національно-патріотичного виховання та мають намір реалізувати проект на території Київської області, є юридичними особами та зареєстровані в установленому порядку не пізніше, ніж за 6 місяців до оголошення конкурсу, за умови, що інститут громадянського суспільства бере участь у співфінансуванні проекту в розмірі не менше як 15 відсотків від необхідного обсягу фінансування. Внесок для виконання проекту може здійснюватися у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі як оплата вартості приміщення, техніки, обладнання.

   Інститут громадянського суспільства може подавати на конкурс декілька конкурсних пропозицій.

   Наказом управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації від 28.03.2019 № 7 «Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2020 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів» встановили граничний обсяг фінансування одного проекту, що подається для участі у Конкурсі, у сумі до 100 000 гривень (сто тисяч гривень 00 копійок).

   Документація має бути підготовлена українською мовою і складатися з:
   1) заяви про участь у конкурсі, складеною за формою, що затверджена організатором конкурсу, із зазначенням найменування інституту громадянського суспільства та назви проекту за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим його печаткою (у разі наявності);
   2) опис програми та кошторис витрат (оригінал), необхідних для виконання проекту, за формою, що затверджена організатором конкурсу .
   Опис проекту, повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання проекту, інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання проекту інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання проекту, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;
   3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);
   4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема про досвід виконання проектів протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

   (Форми зазначених документів можна завантажити за посиланням: https://cutt.ly/vwddoV )

   Конкурсна пропозиція складається державною мовою.

   Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, покладається на учасника конкурсу.

   Подана конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

   Інститути громадянського суспільства не допускаються до участі в конкурсі у разі, коли:
– конкурсну пропозицію подано після закінчення встановленого організатором строку подання конкурсних пропозицій та/або не в повному обсязі;
– інформація, зазначена в конкурсній пропозиції, не відповідає інформації про інститут громадянського суспільства, що міститься у відкритих державних реєстрах;
– інститут громадянського суспільства не відповідає вимогам, зазначеним в абзаці першому пункту 6 Порядку;
– інститут громадянського суспільства відмовився від участі в конкурсі шляхом надсилання його організаторові офіційного листа;
– інститут громадянського суспільства перебуває у стадії припинення;
– установлено факт порушення інститутом громадянського суспільства вимог бюджетного законодавства протягом одного або двох попередніх бюджетних періодів.

   Контактна особа для отримання консультацій:

   Луценко Альона Миколаївна – головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, тел.: (044) 285 58 86 , (050) 868 78 56.

   Потєхіна Ольга Володимирівна – головний спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, тел.: (044) 285 58 86 , (066) 484 46 97.

   Конкурсна документація, надана до управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації в неналежному вигляді або після закінчення строків зазначених вище, розглядатися не буде.

   До уваги інститутів громадянського суспільства! При підготовці проектних пропозицій радимо ознайомитися із Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1049-2011-%D0%BF) та Наказом Міністерства молоді та спорту України «Про затвердження Порядку реалізації програм, проектів та проведення заходів державної політики у молодіжній сфері» від 03.03.2016 № 808 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0453-16)


Як фермерам отримати компенсацію вартості придбаного насіння

опубліковано 18 вер. 2019 р., 03:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 18 вер. 2019 р., 03:22 ]

   Наразі державна підтримка є одним із центральних напрямів державної політики у агропромисловому комплексі. Постанова КМУ від 07.02.2018 р. № 106, з змінами від 30.01.2019р. № 126 передбачає фінансову підтримку для фермерів: часткова компенсація вартості насіння сільськогосподарських культур.Хоча фермерам завжди не до документів та їх підготовки, але ціна питання - 80% вартості придбаного насіння без ПДВ, (не більше 80 тис. гривень на одне господарство). Компенсація надається за придбане насіння вітчизняного виробництва як озимих, так і за насіння ярих культур вітчизняної селекції.

   Суб'єкти підтримки:

   1) фермерське господарство, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень;
   2) сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (молочарського, м’ясного напрямів, до складу якого входять не менше 20 членів, плодово-ягідного, овочевого напрямів, а також із заготівлі та переробки продукції бджільництва, дикорослих ягід, грибів і рослин).

   Щоб отримати компенсацію треба:

   Подати Заявку (форма затверджена) до одного з уповноважених банків. У заявці – має міститися пакет документів, які потрібно додати:

   1. Документи щодо діяльності одержувача та його офіційного статусу;
   2. Документи щодо купівлі самого насіння:
• копія сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння;
• копія сертифіката, що засвідчує посівні якості насіння;
• копія платіжного доручення про оплату за насіння;
• копія накладної (товарно-транспортної накладної) на придбане насіння;

   3. Акт (копія) про висів придбаного насіння; форма затверджена.

   Вказуються: культура – сорт/гібрид - площа (у га) – витрати насіння (за нормою та фактичні) – вартість 1 т. насіння та загальна вартість (без пдв, у грн.).

   У разі купівлі насіння у ФОП, які не включені до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва, додаються:
• свідоцтво на насіння - на сертифіковане насіння;

• свідоцтво на гібридне насіння - на насіння гібридів першого покоління;
• атестат на насіння - на базове насіння.

   Одержувачі бюджетних коштів можуть (але не обов’язково) подати документи двічі на рік: для насіння, придбаного та висіяного навесні цього року, документи варто подати не пізніше червня; для насіння, придбаного для посіву озимих культур, документи можна подати до 1 листопада.

Головний спеціаліст
відділу контролю в сфері насінництва та розсадництва
Управління фітосанітарної безпеки Головного управління
Держпродспоживслужби в Київській області Симоненко Т.В.

Обласний захід до 28-ї річниці Незалежності України

опубліковано 27 серп. 2019 р., 01:57 Інформаційно-довідковий центр

   23 серпня у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» в м. Переяслав-Хмельницький відбувся обласний урочистий захід з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України.

     

   У святкуванні взяла участь і делегація нашого району на чолі з головою Броварської районної державної адміністрації М. Клименком.

   Урочиста частина свята розпочалася розгортанням 28-метрового Державного прапора України та «Рушника єдності». Відбулося дійство під супровід вокально-хореографічної композиції «Всі ми діти твої, Україно!», за участю голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна.

   Найкращим представникам громади Київщини було вручено нагороди та відзнаки голови КОДА.

   Серед нагороджуваних і наша землячка – провідний спеціаліст відділу культури Броварської райдержадміністрації Тетяна Тимошенко.
 
    
    Програма заходу була дуже насиченою: пройшов молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини; зйомка відеоролику «Я люблю Україну»; працювали різні локації дитячих розваг; театралізоване дійство «Етновир»; виступи творчих колективів національно-культурних товариств в рамках V Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди», а концерт найкращих дитячих фольклорних колективів Київщини дарував всім присутнім чудовий настрій та яскраві враження.
   Гості заходу мали змогу ознайомитися з різноманітними виставками, майстер-класами, архітектурою українського села його побутом та ремеслами. Великим попитом у дітлахів користувалася виставка військової техніки та практичні ігри від служб ДСНС і поліції.

   

   По завершенню офіційної частини обласного заходу відбулася прес-конференція голови КОДА.

Шановні представники ЗМІ!

опубліковано 21 серп. 2019 р., 21:59 Інформаційно-довідковий центр

   23 серпня 2019 року о 13.00 у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» в м. Переяслав-Хмельницький відбудеться Обласний урочистий захід з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України за участі голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна.

   У програмі заходів: молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини, зйомка відеоролику «Я люблю Україну», функціонування локацій, концерт дитячих фольклорних колективів, театралізоване дійство «Етновир», розгортання 28-метрового Державного прапора України та «Рушника єдності», вокально-хореографічна композиція «Всі ми діти твої, Україно!», офіційна частина за участю голови Київської обласної державної адміністрації, вручення нагород та відзнак, виступи духовенства та виступи творчих колективів національно-культурних товариств в рамках V Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди».

   По завершенню офіційної частини обласного заходу, о 14.30 відбудеться прес-конференція голови КОДА.

   Початок роботи локацій: 11.00

   Святковий концерт: 11.00-19.00

   Офіційна частина заходу та нагородження: 13.00

   Прес-конференція: 14.30

   Адреса: м. Переяслав-Хмельницький, Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав».

   АКРЕДИТАЦІЯ для ЗМІ ОБОВ’ЯЗКОВА! Проводиться до 16.00 22 серпня за тел.: (044) 286 80 23, (068) 454 47 86.

   УВАГА! 23 серпня представники ЗМІ будуть забезпечені транспортом за маршрутом Київ – Переяслав-Хмельницький – Київ. Виїзд о 09:45 від Київської ОДА (пл. Лесі Українки, 1).


УВАГА! Навчання для суб'єктів первинного фінансового моніторингу!!!

опубліковано 21 серп. 2019 р., 01:39 Інформаційно-довідковий центр

   Державна служба фінансового моніторингу України пропонує суб’єктам, які надають посередницькі послуги у сфері купівлі-продажу нерухомого майна, ріелтерам, агентствам нерухомості, будівельним організаціям та іншим зацікавленим особам, прийняти участь у заходах з 27 по 30 серпня 2019 року в Академії фінансового моніторингу за адресою: м. Київ, вул. Білоруська, 24. Для реєстрації на захід необхідно заповнити електронну форму (Електронна форма).

   Телефони для довідок: (044) 594-16-24; (044) 594-16-22.


1-10 of 467