Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін - про це заявив Президент.

опубліковано 7 лист. 2018 р., 01:01 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 лист. 2018 р., 01:02 ]
   Вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк мають отримати пожиттєвий термін - про це заявив Президент. За інформацією, яку главі держави передали правоохоронці, вже встановлені майже всі особи, причетні до злочину. Наразі слідчі шукають замовника.

   Петро Порошенко, Президент України: "Так, я твердо переконаний, вона не померла - її було вбито. І трагічна розв’язка стала наслідком злодійського нападу. 
   Знайдений вбивця, помічники, які зізналися, затриманий організатор. Я не вважаю, що він розкритий до кінця, і впевнений, що треба продовжувати роботу. Але я наголошую - вимоги громадянського суспільства з вимогою прозорості, відкритості, неупередженості і ефективності слідства - ці вимоги до влади є цілком і абсолютно обґрунтованими. Бо цим ми маємо продемонструвати вірність європейським цінностям."

   Влада рішуче налаштована на те, щоби притягнути до відповідальності злочинців і вбивць - ким би вони не були

   У справі Гандзюк перед парламентом звітував Генпрокурор. Юрій Луценко намагався навіть подати у відставку, проте, депутати не підтримали її, висловивши довіру слідству і правоохоронцям. Голова ГПУ розповів, скільки людей в списку потенційних замовників. Справи ж виконавця і організатора після належного оформлення вже до кінця року опиняться в суді.

   Катерина Гандзюк - херсонська активістка. Через її активну громадянську позицію на жінку напали, обливши сірчаною кислотою. Понад три місяці столичні лікарі боролися за її життя, проте, Катерина все таки померла.

Comments