До уваги  підприємств, наукових установ, вищих навчальних закладів Київської області!

опубліковано 15 серп. 2019 р., 23:04 Інформаційно-довідковий центр

На Київщині продовжується робота з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах смарт-спеціалізації. 


   З метою врахування інтересів та позицій усіх зацікавлених сторін при визначенні напрямів смарт-спеціалізації області до 29 серпня 2019 року проводиться опитування серед підприємств (у тому числі тих, які здійснюють наукові дослідження і розробки), наукових установ та вищих навчальних закладів. Результати опитування будуть враховані робочою групою з розробки стратегічних документів при визначенні стратегічних цілей розвитку регіону на засадах смарт-спеціалізації.

   Для цього на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації розміщено посилання на Google-форми:

   1. Анкета для підприємств «Оцінка сучасного стану та потенціалу розвитку підприємств для визначення напрямів смарт-спеціалізації Київської області»

   Заповнити анкету

   2. Анкета для експертів (представників наукових установ, вищих навчальних закладів, дослідницьких організацій, суб′єктів підприємництва, що виконують наукові дослідження і розробки «Оцінка основних напрямів смарт-спеціалізації Київської області»

   Заповнити анкету

   Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку щодо майбутньої смарт-спеціалізації Київської області.

   Будемо вдячні за сприяння в поширенні цієї інформації серед зацікавлених осіб!

   Більше інформації щодо процесу розроблення регіональних стратегічних документів - на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації: https://www.kyivregioneconomy.com/strategiya-kiyivskoyi-oblast-2027.

Comments