Керівництво Уряду та голова КОДА дали старт реформи поліції у Бориспільському районі

опубліковано 7 жовт. 2015 р., 04:38 Інформаційно-довідковий центр

    

    Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра дали старт набору до нової патрульної поліції Борисполя.
    Від сьогодні в головних повітряних воротах України – аеропорту «Бориспіль» – гостей терміналу Д зустрічатимуть та проводжатимуть працівники патрульної служби столиці. Стратегічне завдання нових патрульних поліцейських полягає в охороні громадського порядку та створення умов для безпеки людей. Виконуватимуть свої службові обов’язки в бориспільському аеропорту, на привокзальній площі та на автостраді «Київ – Бориспіль». 80 поліцейських працюватимуть у чотири зміни – по 20 правоохоронців у кожній зміні. Вцілому у складі зміни перебуватиме два автопатрулі. Один з них об’їжджатиме привокзальну площу та контролюватиме, щоб водії не припарковували машини в невстановлених місцях. Другий – убезпечуватиме трасу Київ – Бориспіль.
    Під час церемонії Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський передав Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову 80 автомобілів Hyundai Sonata.
    Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив про запровадження патрулювання швидкісних трас. Перший такий поліцейський патруль здійснюватиме охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху на автостраді «Київ – Бориспіль». Глава Уряду зазначив, що наступним автошляхом, де працюватимуть патрулі, стане Житомирська траса.
    Варто відзначити, що аеропорт «Бориспіль» став першим, де працюватимуть нові патрульні. Сьогодні у терміналі «Д» відкрили диспетчерський пункт нової поліції.
    «Ми далі проводимо реформу української поліції. І крок за кроком реформа, яка почалася з Києва, дійде до кожного району й села, як зараз вона дійшла до Бориспільського району», - сказав Глава Уряду.
    Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що Бориспільський район став "першим кроком", де повністю буде "перезавантажена" система органів внутрішніх справ. Глава МВС України підкреслив, що Бориспільський район став першим транспортним центром, де на службу заступає нова патрульна поліція. Зокрема, йдеться про діяльність нових патрульних в аеропорту "Бориспіль", а також забезпечення правопорядку на швидкісній трасі "Київ-Бориспіль". За словами Арсена Авакова, Бориспільський район стане першим регіоном, в якому все буде змінено – від поліцейської дільниці до самого останнього офісу українського "шерифа" – дільничного.
    У свою чергу, голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра додав, що сьогоднішня реформа поліції в Бориспільському районі відкриє для Київщини шлях у активному запровадженні змін у роботі правоохоронних органів по всієї території області.
    «Бориспільський аеропорт – це в першу чергу повітряні ворота України, які відкривають перед іноземцями перші враження про нашу державу та Київщину. Надзвичайно важливо для нас і те, що вже сьогодні Київська область стала першою серед інших регіонів, у реорганізації діяльності правоохоронних органів на роботі стратегічно важливих об’єктів. Переконаний, такі позитивні зміни відчують на собі всі мешканці нашої області. Адже для безпеки життя людини – головне охорона громадського порядку», - зазначив Володимир Шандра.
    Керівництво Уряду, Міністри та голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра також оглянули диспетчерський пункт нової поліції та кімнату відпочинку для патрульних поліцейських у терміналі «Д» аеропорту «Бориспіль».Comments