Керівник області відвідав фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2016»

опубліковано 2 черв. 2016 р., 05:27 Інформаційно-довідковий центр
    01 червня, у Міжнародний день захисту дітей, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук разом із заступником Андрієм Янченком, головою Київської обласної ради Ганною Стариковою та начальником Служби у справах дітей та сім’ї КОДА Сергієм Андріяшем взяли участь у святковому гала-концерті учасників ХХІІ щорічного обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2016», який відбувся у ДП «Клінічний санаторій «Жовтень», що у Конча- Заспі.
    Участь у фестивалі взяло 200 дітей з фізичними вадами віком від 6 до 17 років з різних районів Київщини. Усі вони оздоровлювалися у санаторії близько двох тижнів. За цей час діти підготували унікальну виставку творчих робіт, на якій презентували власноруч зроблені вишивки, вироби з бісеру, художні малюнки, різнопланові декоративні вироби. Гості з Києва оглянули виставку і побажали дітям подальших творчих успіхів.
    Максим Мельничук розповів, що цього року в таборах заплановано оздоровити понад 90 тисяч дітей, з них - більше 3 тисяч дітей з особливими потребами.
    «Ми очікуємо, що на оздоровлення дітей буде виділено близько 20 мільйонів гривень. Відправляти дітей на відпочинок плануємо не тільки по території України, але і за кордон. На сьогоднішній день маємо відповідні домовленості із двома десятками іноземних країн, зокрема, із Німеччиною, Іспанією, Угорщиною та Італією. Усі діти, які потребують нашої допомоги – не залишаться без уваги», - зазначив голова Київської ОДА.
    ДОВЦІДКОВО: на території Київської області проживає 7 376 дітей з фізичними вадами, 192 з яких мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Із загальної кількості таких дітей 115 перебувають під опікою/піклуванням, 14 виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Comments