Київською обласною державною адміністрацією розроблено та оприлюднено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації проєкт Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки

опубліковано 10 груд. 2019 р., 02:18 Інформаційно-довідковий центр
   Київською обласною державною адміністрацією розроблено та оприлюднено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації проєкт Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки (http://koda.gov.ua/-oblderzhadministratsija/konkursy-ta-ogoloshennya/ogoloshennya/povidomlennya-pro-oprilyudnennya-proiek/).
   Наразі здійснюється розроблення Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки (далі – План заходів). Оголошено збір проектних ідей від зацікавлених суб’єктів регіонального розвитку. За результатами відбору кращі проектні ідеї у вигляді технічних завдань до проектів регіонального розвитку будуть включені до Плану заходів. Запрошуємо усіх, хто зацікавлений у розвитку Київщини – запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати стратегічні та оперативні цілі регіону.
   Форма пропозицій проєктних ідей, стратегічні, оперативні цілі та завдання до Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки розміщені на веб-сайті Київської облдержадміністрації (http://koda.gov.ua/ news/koda-ogoloshuie-zbir-proiektnikh-idey-dlya/) та департаменту економіч-ного розвитку і торгівлі https://bit.ly/2RlaT1w.
   Ідеї проєктів повинні відповідати таким основним критеріям:
   - спрямованість та досягнення суспільної вигоди (отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа);
   - термін реалізації проєкту – не більше 3-х років (період реалізації протягом 2021-2023 років);
   - спрямованість проєктної ідеї одного завдання Стратегії.
   Заповнені форми, наведені у додатку 1, просимо надіслати до 16.12.2019 на електронну адресу департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації strategy@econkoda.gov.ua з темою повідомлення « До плану заходів з реалізації Стратегії».


Comments