Майже 50 тисяч родин у Київський області мають право на отримання компенсації по сплаті за ЖКХ - Ганна Старикова

опубліковано 7 серп. 2014 р., 01:30 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 серп. 2014 р., 01:31 ]
    «Майже 50 тисяч родин у Київській області мають право на отримання компенсацій по сплаті за ЖКХ» - повідомила журналістам перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Ганна Старикова,  коментуючи журналістам ситуацію навколо підвищення тарифів ЖКХ. "Незважаючи на літню спеку, Київська область розпочала активну підготовку до опалювального сезону. Першочерговим кроком сьогодні  є затвердження нової адресної програми Уряду соціальної підтримки малозабезпечених сімей при сплаті тарифів житлово-комунальних послуг» - сказала вона.
    За її словами до 1 вересня профільні управління КОДА підготують інформаційні матеріали щодо роз’яснення умов отримання субсидій, адже субсидії родини будуть отримувати за спрощеною процедурою.
    Право на призначення компенсації мають сім'ї, середньомісячний сукупний дохід яких за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї. Прожитковий мінімум сім’ї дорівнює сумі прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї. Для призначення компенсації потрібно звернутися із відповідною заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації. У 10-денний термін після подання заяви заявнику надсилається повідомлення щодо прийнятого рішення про призначення компенсації та її розмір.

Довідка.

 Встановлені прожиткові мінімуми (з 1 січня 2014 року):

для дітей віком до 6 років - 1032 грн;

для дітей віком від 6 до 18 років - 1286 грн;

для працездатних осіб - 1218 грн;

для осіб, які втратили працездатність - 949 гривень


Comments