Максим Мельничук провів засідання організаційного комітету з підготовки спортсменів Київщини до ХХХІ літньої Олімпіади

опубліковано 31 трав. 2016 р., 07:02 Інформаційно-довідковий центр
    
    30 травня під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки спортсменів Київської області до ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року, які пройдуть у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Крім членів організаційного комітету, в засіданні також взяли участь заступник голови Київської ОДА Андрій Янченко, начальник Управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Володимир Стеценко та голова Київської обласної ради Ганна Старикова.
    Максим Мельничук зазначив, що наші спортсмени візьмуть участь вже в 31-х Олімпійських і 15-х Параолімпійських іграх.
    «Київщина може пишатися своїми спортсменами, більшість з яких вже не вперше візьме участь в Олімпіаді. Впевнений, що цього річ буде багато золотих медалістів, а Україна вкотре покаже світу, що у нас одні з найкращих спортсменів», - наголосив керівник облдержадміністрації.
    На засідання було винесено три питання: підготовка спортсменів до Олімпіади, визначення кандидатів на отримання стипендій голови КОДА спортсменам-кандидатам від Київської області до участі в Олімпійських іграх, організація урочистих проводів спортсменів Київщини – учасників ХХХІ літніх Олімпійських ігор, XV Паралімпійських ігор 2016 року.
    Щодо підготовки спортсменів Київської області до літньої Олімпіади 2016 року доповів Володимир Стеценко, який зазначив, що залишилося всього 68 днів до Олімпіади та 101 день до початку Паралімпійських ігор.
    «Наразі Київську область з олімпійських видів спорту готові представляти 20 спортсменів, з яких 15 мають ліцензії, а 5 вже виконали нормативи і чекають на відбір. Спортсмени Київщини будуть представляти такі види спорту як вільна боротьба, бокс, академічне веслування, велосипедний спорт, дзюдо, кінний спорт, сучасне п’ятиборство. Крім спортсменів-олімпійців, є ще 10 паралімпійців», - наголосив начальник Управління молоді та спорту.
    Він повідомив, що на підготовку до Олімпіади Київська облдержадміністрація та Київська обласна рада виділили 449 тисяч гривень, а також окремо були виділені кошти на підготовку спортсменів до участі в іграх. У підготовці спортсменів до Олімпіади також були задіяні такі райони та міста Київщини, як Бровари і Біла Церква, а також Києво-Святошинський і Броварський райони.
    При Управлінні молоді та спорту КОДА була створена робоча група, яка здійснювала перевірку спортсменів на виконання нормативів. За результатами таких перевірок було визначено кандидатів на отримання стипендій голови Київської обласної державної адміністрації, яка складатиме приблизно від 1000 до 4000 гривень.Comments