Обласний захід до 28-ї річниці Незалежності України

опубліковано 27 серп. 2019 р., 01:57 Інформаційно-довідковий центр

   23 серпня у Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» в м. Переяслав-Хмельницький відбувся обласний урочистий захід з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України.

     

   У святкуванні взяла участь і делегація нашого району на чолі з головою Броварської районної державної адміністрації М. Клименком.

   Урочиста частина свята розпочалася розгортанням 28-метрового Державного прапора України та «Рушника єдності». Відбулося дійство під супровід вокально-хореографічної композиції «Всі ми діти твої, Україно!», за участю голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна.

   Найкращим представникам громади Київщини було вручено нагороди та відзнаки голови КОДА.

   Серед нагороджуваних і наша землячка – провідний спеціаліст відділу культури Броварської райдержадміністрації Тетяна Тимошенко.
 
    
    Програма заходу була дуже насиченою: пройшов молодіжний велопробіг туристичними маршрутами Переяславщини; зйомка відеоролику «Я люблю Україну»; працювали різні локації дитячих розваг; театралізоване дійство «Етновир»; виступи творчих колективів національно-культурних товариств в рамках V Обласного фестивалю національних спільнот «Київщина – сузір’я злагоди», а концерт найкращих дитячих фольклорних колективів Київщини дарував всім присутнім чудовий настрій та яскраві враження.
   Гості заходу мали змогу ознайомитися з різноманітними виставками, майстер-класами, архітектурою українського села його побутом та ремеслами. Великим попитом у дітлахів користувалася виставка військової техніки та практичні ігри від служб ДСНС і поліції.

   

   По завершенню офіційної частини обласного заходу відбулася прес-конференція голови КОДА.

Comments