Робоча поїздка Президента до Київської області

опубліковано 15 трав. 2018 р., 07:06 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 трав. 2018 р., 03:08 ]

   Сьогодні Президент України відкрив фельдшерсько-акушерський пункт зі службовим житлом в с. Боденьки Вишгородського району Київської області. Президент починає реалізацію проекту реформи сільської медицини.

   Після спілкування з партнерами із Франції, Німеччини, Канади, Світового банку Петро Порошенко запропонував модель телемедицини, коли у сільській амбулаторії будуть знаходитися найнеобхідніші прибори для швидкої діагностики, а показники передадуть до медичного хабу, де лікарі поставлять діагноз.

   Менше ніж за рік вдалося звести перший в Україні енергоефективний фельдшерський пункт. Коли цей проект буде поставлено на потік – основні роботи можна буде завершити за 7 місяців. І впровадження цього проекту буде розповсюджено на всю Україну.

     

Президент помолився за майбутнє та єдність України у Соборі Вишгородської Богородиці

   Президент Петро Порошенко взяв участь у молитовному співслужінні за майбутнє та єдність України під час робочої поїздки до Київської області.

   Молитву у Соборі Вишгородської Богородиці Української греко-католицької церкви провели Архієпископ Житомирський і Поліський УАПЦ Володимир, Єпископ, екзарх Харківський УГКЦ Василій Тучапець, а також Протоієрей Михайло - Благочинний Броварського району УПЦ.


   Глава держави вклонився Вишгородській іконі Богородиці.

   «Я переконаний в тому, що наша багатостраждальна і благословенна Україна виборола собі право мати єдину церкву. Виборола собі право, щоб правда перемогла і Україна повернулася до своїх історичних кордонів», - сказав Петро Порошенко по завершенні богослужіння.   «Щоб Господь дарував нашому народу єдність, так само як він дарував і, я в цьому впевнений, дарує єдину церкву», - додав він.

   «Сьогодні під час молитви у мене тішилось серце, коли владики були разом, коли ми з вами були разом. Ми маємо велику надію, що Господь почує нашу з вами молитву», - зазначив Глава держави.

   Президент подякував владикам за молитву за Україну, за українське військо, за український народ.


Comments