Президент нагородив лауреатів всеукраїнської акції “Герой-рятувальник” року.

опубліковано 13 вер. 2018 р., 23:26 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 13 вер. 2018 р., 23:27 ]
   https://dropmefiles.com/ET7xr

   Неймовірні вчинки неймовірних українців. 14 вересня 2018 року Президент нагородив лауреатів всеукраїнської акції “Герой-рятувальник” року. Серед них - кілька дітей, які врятували своїх однолітків від смерті.

   Євген Ткачук - студент-фармацевт із Дружківки. В своєму селі на Донеччині хлопець - справжня зірка. Він виніс з палаючого будинку сусідів маленьку дитину, викликав пожежних і так врятував всю родину.

   Євген Ткачук, лауреат акції “Герой-рятувальник року”: "Я ехал домой получается в тот день, и вижу - дом горит соседский. Я вызвал пожарников и побежал. Позвонил родителям и побежал. Я знал, что в том доме есть ребенок. Перелез через забор, выбил окно, залез, вытянул ребенка, отнес в машину, и побежал за остальными людьми.
   Я просто брал и делал - ни о чем не думал. Надо было спасти людей".

   Що таке рятувати тих, хто в небезпеці - сімнадцятирічна одеситка Катя Ной дізналася ще в дитинстві.

   Катерина Ной, лауреатка акції: "Герой-рятувальник року"Сусід топив котят, я начала плакать і кричать тато тато! І тато прийшов, давай рятувати цих котят, забирати в цього чоловіка. Я так з дитинства як почала всіх забирати додому і рятувати, так і досі виходить." 

   Торік Катя разом зі своїм другом Максимом Тіхончуком винесли з палаючого табору в Одесі 23 дітей віком від восьми до десяти років. Загалом глава держави поспілкувався і подякував за героїзм одинадцятьом відважним українцям.

   Петро Порошенко, Президент України: "Одинадцять звитяжців, котрі, не роздумуючи, ризикнули власним життям заради порятунку ближнього. Не зважаючи на те, що серед них є діти, вони не злякалися, не відступили, не відвернулися і не втікли. Скажить мені, чи знав маленький Володя, що звичайний літній відпочинок в одну мить перетвориться на справжнє випробування? Я думаю, що ні. Проте він - у свої вісім років - це випробування пройшов з честю. Так само як і Максим з Катериною. Їх питали - вони не вважають себе героями - попри те, що на двох врятували життя 23х дітей. 23 дитини! Зобовязані їм своїм життям. Я хочу наголосити, що так можна сказати про кожного з вас.
  
   І я твердо переконаний, що саме за такими українцями майбутнє нашої великої держави. Ви, дорогі діти, приклад наслідування для наступних поколінь".

Comments