Україна залучила всі засоби для боротьби за звільнення полонених Росією моряків

опубліковано 4 груд. 2018 р., 00:01 Інформаційно-довідковий центр
   Україна залучила всі засоби для боротьби за звільнення полонених Росією моряків і вже має першу реакцію: Європейський суд з прав людини невідкладно розглянув справу і зобов'язав Москву негайно дати відповідь про захоплення, юридичні підстави їхнього утримання, стан здоров'я і місцезнаходження українських військових. Про це заявив Президент під час виступу на форумі, присвяченому сімдесятій річниці проголошення Декларації ООН про права людини.

   Сьогодні волонтери з Криму прибули до Москви, куди російські силовики без попередження вивезли військовополонених. Українським морякам передали зібрані для них кримчанами речі - одяг, взуття, їжу - і гроші, які збирали на материку і на півострові небайдужі українці та кримські татари. Президент повідомив - на запит ЄСПЛ Росія має відповісти сьогодні і висловив сподівання, що знущання над заручниками припиняться. І заявив - Україна продовжуватиме боротися і за те, щоб РФ відповіла за інші свої злочини, скоєні на українській землі.

   Президент також підкреслив - Україна все ще готується до масштабного нападу Росії. Дані розвідки свідчать про багаторазове збільшення військової техніки РФ на кордоні. Нині вже створені штаби тероборони, Збройні Сили у режимі готовності. Проте, сам режим воєнного стану, нагадав Петро Порошенко, буде мінімально помітним цивільному населенню і носить превентивний характер - дає армії перевірити свої сили, знайти слабкі місця, переозброїтися і підготуватися до можливого нападу.

Видео YouTube


 
Comments