Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації розпочинає процес розробки цільової програми "Молодь Київщини" на 2021-2025 роки.

опубліковано 5 трав. 2020 р., 04:11 Інформаційно-довідковий центр
Якою має бути цільова програма "Молодь Київщини" на 2021-2025 роки?  

  Друзі! Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації розпочинає процес розробки цільової програми "Молодь Київщини" на 2021-2025 роки.

    Для нас надзвичайно важливо зібрати думки, пропозиції та бачення людей, які професійно займаються молодіжною політикою у громадському чи державному секторі, долучаються до ініціатив як волонтери та молодих людей, які безпосередньо беруть участь у проектах та заходах, щодо нової Програми.

    Заповніть, будь ласка, цю форму до 31 травня 2020 року.

    Ознайомитися з діючою Комплексною програмою підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки "Молодь Київщини", Ви можете перейшовши за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1VyLzemIdgahrJuhfbypcliqKC1pXtFNM

    Результати опитування будуть узагальнені, оприлюднені та використані при розробці проекту програми.
Проект Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2021 - 2025 роки "Молодь Київщини" буде презентовано для публічного обговорення з усіма зацікавленими сторонами.

    Наперед дякуємо за час, який Ви приділили заповненню анкети!
Comments