Запрошення на тренінг «Медіаграмотність як захист проти інформаційних впливів».

опубліковано 12 серп. 2019 р., 03:28 Інформаційно-довідковий центр
   Інститут демократії імені Пилипа Орлика запрошує спеціалістів з питань внутрішньої політики, комунікацій та зв’язків з громадськістю взяти участь в одноденному тренінгу «Медіаграмотність як захист проти інформаційних впливів».

   Навчання відбудеться 22 серпня (четвер) з 10.00 до 16.30 з перервою на обід в Art Hub ІА Укрінформ за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16 (1-й поверх). Початок реєстрації та вітальна кава – о 9.30.

   Ми запрошуємо до участі журналістів місцевих медіа (всіх типів), спеціалістів відділів інформаційної політики місцевих органів влади, фахівців із зв'язків з громадськістю. Просимо забезпечити участь керівників відповідних департаментів та управлінь Київської ОДА у нашому заході.

   Бажаючим взяти участь необхідно заповнити цю реєстраційну форму (https://forms.gle/GDPPPZuYJUeWyMur7) до 12.00 п'ятниці, 16 серпня п.р., і дочекатися підтвердження від організаторів до 12.00 понеділка, 19 серпня. Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим учасникам на електронні скриньки.

   В ході тренінгу обговоримо:
   - роль локальних медіа у розвитку громад;
   - що таке журналістський контент та яким він повинен бути (чому порушуються стандарти, на що «хворіють» сучасні медіа);
   - інформація у ЗМІ: чому довіряти та як перевіряти (інструменти для верифікації інформації);
   - «асортимент» сучасних маніпуляцій: як найчастіше дурять та використовують споживача інформації;
   - як навчитися критично сприймати інформацію і навчити цього інших.

   Участь у навчанні безкоштовна, організатори забезпечують роздатковими матеріалами, кава-брейком та обідом, компенсують витрати на проїзд учасникам з інших міст.

   Захід проводить медіатренерка, журналістка, старша викладачка Донецького національного університету імені Василя Стуса (Вінниця), експертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика Олена Самойленко.

   За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 066 224 36 55, 067 665 42 49, або на пошту pylyp.orlyk.institute@gmail.com. Анонс та посилання реєстраційну форму також є на сайті Інституту http://idpo.org.ua/

Comments