Про призначення відповідальної особи та структурного підрозділу з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території району

опубліковано 24 черв. 2019 р., 22:13 Інформаційно-довідковий центрБРОВАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ «13» черня 2019 року                                                                                            м. Бровари № 242   Про призначення відповідальної особи 
   та структурного підрозділу з питань 
   здійснення заходів у сфері запобігання 
   та протидії домашньому насильству і 
   насильству за ознакою статі на території району

   Відповідно до ст. ст. 2, 6, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктів 19, 20 Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 658 та з метою ефективного здійснення заходів у сфері домашнього насильства:

    1. Визначити заступника голови адміністрації Юрченко Ольгу Борисівну, координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території району .

   2. Покласти персональну відповідальність на заступника голови адміністрації Юрченко Ольгу Борисівну, за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

   3. Визначити Службу у справах дітей та сімʼї райдержадміністрації відповідальною щодо проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками згідно чинного законодавства.

   4. Службі у справах дітей та сімʼї райдержадміністрації призначити відповідальну особу, яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства.

   5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою. 

Виконуючий обовʼязки
голови адміністрації                                                                                                                               Ю. ПЛАКСЯ


Comments