Вибори‎ > ‎

Постанова №18

опубліковано 6 жовт. 2015 р., 22:31 Інформаційно-довідковий центр

Місцеві вибори

25 жовтня 2015 року

БРОВАРСЬКА РАЙОННА ВИБОРЧА КОМІСІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПОСТАНОВА

Місто Бровари

 

'' 19 '' год. '' 00 '' хв.

 

'' 01 '' жовтня 2015 року                                                            № 18

 

 

 

ПРО ЗАРЕЄСТРОВАНИХ КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ ДО БРОВАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВКЛЮЧЕНИХ ДО ВИБОРЧОГО СПИСКУ

НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ 25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ В БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ

 

Відповідно до розділу 6 Закону України "Про місцеві вибори", керуючись статтями 38 та 41  Броварська районна виборча комісія постановляє:

1.            Зареєструвати кандидатів у депутати до Броварської районної ради Київської області включених до виборчого списку від Броварської районної партійної організації « Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі, згідно додатку № 1 від 01 жовтня 2015 року.

2.            Зареєструвати кандидатів у депутати до Броварської районної ради Київської області включених до виборчого списку від Територіальної організації Політична партія «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі, згідно додатку № 2 від 01 жовтня 2015 року.

3.            Зареєструвати кандидатів у депутати до Броварської районної ради Київської області включених до виборчого списку від Броварської районної організації Політична партія «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ», на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі, згідно додатку № 3 від 01 жовтня 2015 року.

4. Видати зареєстрованим кандидатам в депутати Броварської районної ради в Київській області  посвідчення встановленого зразка.

5. Цю постанову разом з належними додатками оприлюднити на офіційному веб-сайті Броварської Районної Державної Адміністрації та разом з відповідними додатками (у двох примірниках) надіслати територіальним виборчим комісіям Броварського району Київської області.

 

 

Голова  Броварської районної виборчої комісії Київської області

 


 

_______________ І.В. Нешва

 

Додаток 1

до постанови Броварської районної

виборчої комісії Київської області

від 01 жовтня 2015 року № 18

 

Броварська районна партійна організація «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»

 

з/п

Прізвище, власнеім’я
(усівласніімена)
по батькові (за наявності)**

Число,
місяць, рікнародження

(чч.мм.рррр.)

Громадянство

Освіта (загальнасередня, професійно-технічна, вища)

Партійність

Посада

Місце роботи

(заняття)

1

Гоголіна

Анна Василівна

29.08.1992

Громадянин України

Вища

 «ВО «Батьківщина»

Студент  аспірант

Студента  аспірант

2

Аджапашвілі Лідія Миколаївна

 

12.06.1966

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

3

Бобко Олена Михайлівна

 

23.12.1980

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Фельдшер

Богданівська мед амбулаторія

 

4

Больбух Оксана Вікторівна

 

01.11.1979

Громадянин України

Загальна середня

«ВО «Батьківщина»

Заступник директора

ТОВ Теле-радіокомпанія Тіса

 

 

5

Воєвуцька Діляра Мідхатівна

28.12.1959

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Сімейний лікар

Гоголівська дільнична лікарня

6

Воробей Оксана Миколаївна

 

16.06.1983

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Медична сестра

ПАТ «Бородянський Райагропостач»

7

Горюнов Олексій Володимирович

06.12.1967

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Директор ТОВФрутекс”

ТОВФрутекс”

8

Завадський

Валерій Петрович

17.05.1969

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Начальник Броварської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Броварська районна державна лікарня ветеринарної медицини

9

Ємець Станіслав Іванович

13.04.1971

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

10

Калашник

Валерій Іванович

28.02.1957

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Голова профкому ВАТ “Тепличний”

ВАТ  Комбінат “Тепличний”

11

Каюда Катерина Василівна

08.11.1960

Громадянин України

Загальна середня

«ВО «Батьківщина»

Диспетчер

Шляхово-експлуатаційне управління Печерського району

12

Кищук

Олег Євгенович

 

18.10.1976

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

13

Ковалевська Оксана Миколаївна

10.10.1979

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

14

Кононенко Микола Миколайович

17.01.1974

Громадянин України

Загальна середня

«ВО «Батьківщина»

Заступник директора КП «Броварське районного ЖКГ»

КП “Броварське районне управління житлово-комунального господарства”

15

Кузьмик Валентин Лукич 

02.01.1952

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Начальник охоронної служби «Захист»

Охоронна служба «Захист»

16

Книш Станіслав Степанович

23.12.1955

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Вчитель

Зазимське НВК

17

Лаврова Світлана Миколаївна

19.03.1965

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Приватний підприємець

Приватний підприємець

18

Лісний Олександр Георгійович

03.04.1982

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

19

Марченко Наталія Григорівна

14.03.1957

Громадянин України

Професійно технічна

«ВО «Батьківщина»

Директор КП «Красилівське»

Комунальне підприємство «Красилівське»

20

Мозгова Людмила Володимирівна

11.12.1987

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

21

Накорчемний Вячеслав Георгійович

30.07.1968

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Вчитель фізичного виховання

Тарасівське НВК

22

Новак Сергій Анатолійович

03.02.1979

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Головний спеціаліст

Управління ветеринарної медицини у Броварському районі

23

Пузан Григорій Миколайович

08.04.1949

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Селищний голова смт. Калинівка

Калинівська селищанська рада

24

Резаненко Микола Костянтинович

01.06.1949

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Пенсіонер

Пенсіонер

25

Рудобаба Галина Яківна

10.07.1962

Громадянин України

Загальна середня

«ВО «Батьківщина»

Спеціаліст з нарахування субсидії, касир

Світильнянська сільська рада

26

Савочка Олег Дмитрович

31.07.1957

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Заступник начальника господарського управління адміністративного департаменту.

ПАТ державно продовольчо –зернова корпорація України

27

Соловей Сергій Петрович

08.01.1962

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Русанівська сільська рада

Голова русанівської сільської ради.

28

Субботін В`ячеслав Миколайович

08.05.1975

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Адвокат

Адвокат

29

Теплюк Наталія Володимирівна

20.03.1964

Громадянка України

Загальна середня 

 «ВО «Батьківщина»

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

30

Філіпенко Віктор Миколайович

09.11.1978

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Начальник КП «Дарницьке Лісопаркове господарство»

Комунальне підприємство «Дарницьке Лісопаркове господарство»

31

Хан Володимир Миколайович

02.08.1983

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

32

Чирка Костянтин Федорович

15.12.1961

Громадянин України

Загальна середня

«ВО «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

33

Шевченко Людмила Юріївна

08.02.1985

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Державний кадастровий реєстратор

Управління держземагенства у Броварському районі

34

Шевченко Ольга Миколаївна

23.10.1981

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

35

Шитий Євгеній Михайлович

30.03.1988

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

36

Шпак Валерій Дмитрович

25.08.1959

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

Ветиринарний лікар

ВАТ “Агрокомбінат “Калита”

37

Штакун Надія Павлівна

28.04.1966

Громадянин України

Вища

«ВО «Батьківщина»

вчитель

Требухівська ЗОШ I-IIIступенів

Секретар Броварської районної

виборчої комісії Київської області

 

 

 

Кривуца В.В.

 

 

(підпис)

 

 

 

 

 



Додаток 2

до постанови Броварської районної

виборчої комісії Київської області

від 01 жовтня 2015 року № 18

 

ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»

з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена)
по батькові (за наявності)**

Число,
місяць, рік народження

(чч.мм.рррр.)

Громадянство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партійність

Посада

Місце роботи

(заняття)

1

Іваненко Петро Петрович

20.10.1960

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

2

Борисенко Тетяна Анатоліївна

06.11.1984

Громадянка України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Головний спеціаліст

Національна агентство України з питань державної служби

3

Гецько Євген Борисович

27.01.1989

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

4

Гончар Катерина Терентіївна

16.09.1941

Громадянка України

Загальна середня

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Пенсіонерка

Пенсіонерка

5

Деменко Анатолій Володимирович

18.03.1955

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Пенсіонер

Пенсіонер

6

Дешко Сергій Дмитрович

02.01.1951

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Пенсіонер

Пенсіонер

7

Джемесюк Іван Олександрович

21.03.1993

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

8

Дяченко Валерій Васильович

07.01.1983

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

9

Дяченко Юлія Миколаївна

24.11.1985

Громадянка України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Провідний спеціаліст

Броварський районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді

10

Задояний Володимир Дмитрович

05.03.1971

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

11

Зінченко Анатолій Миколайович

15.08.1962

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Пенсіонер

Пенсіонер

12

Кеуш Олександр Федорович

28.07.1986

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

13

Кириченко Олег Анатолійович

16.02.1971

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Пенсіонер

Пенсіонер

14

Колокалуша Андрій Григорович   

03.09.1957

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

15

Косенко Володимир Тихонович

10.08.1952

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Пенсіонер

Пенсіонер

16

Костенко Олександр Олександрович

19.05.1989

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

17

Листопад Олександр Іванович

06.09.1980

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Юрискон-сульт

Комунальне підприємство БРВУ ЖКГ БРР.

18

Лобко Олександр Сергійович

10.03.1977

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

19

Лутак Віталій Михайлович

01.12.1956

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Пенсіонер

Пенсіонер

20

Мацюк Борис Петрович

09.11.1959

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Заступник  директора

ТОВ «Інкор».

21

Морозова Тетяна Іванівна

10.01.1978

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Директор 

 

Будинок культури             с. Рожівка

22

Ненько Юлія Дмитрівна

10.04.1989

Громадянка України

Вища

Безпартійна

Бухгалтер

ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Насоси-України»

23

Протопопов Микола Михайлович

22.05.1971

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Вчитель трудового навчання та інформатики

Бобрицька ЗОШ І-ІІІ ст.

24

Селюк Ірина Миколаївна

01.08.1985

Громадянка України

Професійно-технічна

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

25

Строкач Іван Володимирович

10.02.1959

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Фізична особа підприємець

Фізична особа підприємець

26

Хижняк Раїса Василівна

09.10.1975

Громадянка України

Професійно-технічна

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

27

Хомич Микола Пилипович

19.12.1943

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Пенсіонер

Пенсіонер

28

Чупін Михайло Михайлович

12.10.1987

Громадянин України

Професійно-технічна

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

29

Шелест Олексій Іванович

08.07.1952

Громадянин України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Директор

Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

30

Шусть Ядвіга Павлівна

22.04.1958

Громадянка України

Вища

Член Політичної партії «Опозиційний блок

Заступник директора з виховної роботи

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 


Секретар Броварської районної

виборчої комісії Київської області

 

 

 

 

 

Кривуца В.В.

 

 

(підпис)

 

 




Додаток 3

до постанови Броварської районної

виборчої комісії Київської області

від 01 жовтня 2015 року № 18

 


БРОВАРСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

з\п

Прізвище,

власне ім’я
(усі власні імена)
по батькові (за наявності)**

Число, місяць, рік народження

(чч.мм.рррр.)

Громадянство

Освіта (загальна середня, професійно-технічна, вища)

Партійність

Посада

Місце роботи

(заняття)

1

Загоруйко Олександр Леонтійович

24.03.1966

Громадянин України

Вища

Член Політичної Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

2

Білас Любов Вікторівна

26.12.1964

Громадянин України

Вища

Член Політичної Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Юрист

Приватна юридична практика

 

3

Безсмертна Тетяна Григорівна

30.06.1954

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Пенсіонер

Пенсіонер

4

Глушко Євгеній Валентинович

08.06.1983

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Начальник відділу управління справами

Товариство «Знання» України

5

Гончаренко Олександр Володимирович

03.10.1978

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

6

Грабовецький Богдан Мирославович

03.07.1984

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Заступник директора Центрального спортивного комплексу Комітету з фізичного виховання та спорту

Міністерство освіти і науки України

7

Дегтяр Михайло Миколайович

 

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Головний ветеринарний лікар

Клініка «Мика-вет»

8

Пікож Василь Петрович

03.03.1958

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

9

Нечипоренко Павло Миколайович

21.11.1972

Громадянин України

Вища

Член Політичної Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

10

Невод Андрій Вікторович

18.07.1990

Громадянин України

Загальна середня

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

11

Шевченко Володимир Миколайович

04.10.1968

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Провідний фахівець

Броварський міськрайонний центр зайнятості

12

Щербак Іван Вікторович

21.07.1991

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Заступник директора

ВАТ «Казаченко»

13

Охримчук Ігор Володимирович

22.06.1984

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Юрист

ПП «Укрторгбуд Інвест»

14

Ячник Надія Дмитрівна

09.01.1966

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Вихователь

ДНЗ «Десняночка»

15

Клочок Євгеній Анатолійович

18.05.1985

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Боєць добровольчого батальйону

Батальйон спеціального призначення МВС «Гарпун»

16

Коваленко Олександр Вікторович

26.11.1974

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

17

Чуняк Олексій Сергійович

10.04.1985

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Приватний підприємець

Приватний підприємець

18

Зинич Оксана Миколаївна

22.10.1984

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

19

Висоцький Сергій Іванович

04.03.1983

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

20

Сорокін Михайло Сергійович

06.11.1988

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Провідний менеджер

ГРУ Приват Банк

21

Фесенко Володимир Володимирович

13.10.1990

Громадянин України

Професійно-технічна

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Навантажувач

ТОВ «Ашан»

22

Глуходід Олексій Миколайович

30.01.1981

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

ТОВ «Олімп Моторс»

23

Селюк Ірина Михайлівна

26.01.1977

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Виконавчий директор

ТОВ «Калитянський механічний завод»

24

Слюсар Віктор Олексійович

03.04.1985

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Тимчасово не працює

Тимчасово не працює

25

Шелару Володимир Ісідорович

25.06.1964

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Директор

ТОВ «РБС»

26

Сірченко В’ячеслав Вікторович

30.12.1972

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Генеральний директор

ТОВ «М-Центр»

27

Терещенко Роман Володимирович

06.06.1981

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

28

Мірошниченко Сергій Володимирович

01.01.1982

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

ТОВ «Шамарель»

29

Петренко Олег Вікторович

22.02.2989

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Адміністратор

ФОП Хадієва

30

Фелоненко Роман Юрійович

06.05.1988

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Педагог-організатор

Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

31

Жуковський Ігор Анатолійович

17.04.1979

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Пенсіонер

Пенсіонер

32

Ларіонов Андрій Леонідович

21.11.1965

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Директор

ТОВ «БЛАН-ДОР»

33

Пясковський Олександр Григорович

06.04.1971

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

34

Кондратенко Євгеній Вікторович

18.10.1985

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Керівник виробництва

ТОВ «Оптима-С»

35

Вигонюк Максим Васильович

02.05.1982

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Менеджер з логістики

ТОВ «Шамарель»

36

Вовкодав Олексій Володимирович

05.05.1979

Громадянин України

Вища

Безпартійний

Приватний підприємець

Приватний підприємець

37

Яковенко Сергій Павлович

26.05.1990

Громадянин України

Вища

Член Партії «НАРОДНА ОПОЗИЦІЯ»

Системний адміністратор

КП БМР «БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ»

 

Секретар Броварської районної

виборчої комісії Київської області

 

Кривуца В.В.

(підпис)

 



Comments